Klubi uudised
Uudistetelefon
Video

 
KIDS SOCCER

Linnapäevade ürituste kavaga saab tutvuda siin


 3 июля

Турнир в Силламяэ по 2015-16. Начало игр в 11:00

состав команды: Toffert Ivan, Pavljutsenko Artur, Danilenko Sergei, Bazkov  Deniss , Turets  Platon, Ulitin  David, Elatov  Vlad , Golub David, Korenkov Sergei

4. - 10. juuli

Treeninglaager Vokas. Info siin

1 august

11:00 - 12:15  treening 2011-2014  ( kunstmuruväljak)

12:15 - 13:30  treening  2007-2010 ( kunstmuruväljak) 

2 august

11:00 - 12:15  treening 2011-2014  ( kunstmuruväljak)

12:15 - 13:30  treening  2007-2010 ( kunstmuruväljak) 

17:00 - 18:00  treening  2015-2018 ( kunstmuruväljak) 

Kasulik informatsioon

bank

Sponsor

 Sillamae Linnavalitsus 

6666

Eesti Jalgpalli Liit

logo

 Eesti Spordiregister

spordiregistr

 Eesti Olümpiakomitee

EOK

 Eesti Kultuurkapital

GINOVA

GINOVA LOGO

Palju õnne sünnipäevaks
Taar Alina
02.07.2022
We wish you  all the best,Congratulations on Happy Birthday!!!
Erzhik Olga
02.07.2022
We wish you  all the best,Congratulations on Happy Birthday!!!
Järgmine matš
U12 II alagrupp (2011)
21.08.2022
12:00


Tallinn
Levadia
:

Sillamäe
DINA
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tuulenurga 1, Tallinn 12011

 

U12 II alagrupp (2011)
28.08.2022
11:00


Narva
Trans
:

Sillamäe
DINA
Narva Spordikeskuse spordiväljak
P.Kerese 20, Narva

Eelmine matš

Viimsi Pargi palliplatsPargi tee 7, Viimsi
21.0617:30
JK Loo (13)Sillamäe JK DINA (13)

 0

 4

 Turets Artjom - 2

Männi Ratmir

Kuznetsov Zahar

Tallinna FC Levadia Roheline (13)Sillamäe JK DINA  (13)

 1

Männi Ratmir - 3

Turets Artjom - 2

Viimsi MRJK Valge (13)Sillamäe JK DINA  (13)

 0

 12

Männi Ratmir - 2

Turets Artjom - 2

Kuznetsov Zahar

Volodin Danila - 4

Ilja Galdin - 2

Ivanov Kirill

Kohila Püsivus (13)Sillamäe JK DINA  (13)

 2

 8

Männi Ratmir - 4

Turets Artjom - 3

Ilja Galdin - 1

U12 II alagrupp (2011)
19.06.2022
15:00

Rae
Spordikool
:

Sillamäe
DINA

2        -        2

21 minJakovlev Arseni

39 minJakovlev Arseni


Kotka staadion VäljakuLinnu tee 5, 11317 Tallinn
18.0615:30
Nõmme Kalju FC II (14)Sillamäe JK DINA (14)

1

13

JK Tabasalu Valge (14)Sillamäe JK DINA  (14)

1

10

Tallinna FC Flora Kalamaja (14)Sillamäe JK DINA  (14)

5

2

 

Mängude kalender

Järgmine turniir

Nabor1

All tournament

DINA SEA CUP  
Sillamäe
DateVanuseklass
03.07.2022
U8  (2015)

 

UTS Sillamae

UTS Voka

UTS Narva

Video SJK DINA

 

AMETLIKUD PARTNERID

Magaziin Avtobus Infootball.me
maxima Ulei kutsekool meresuu
Noorus ID kutseharidus EJL
Rimi akvafor sportaeg.ee PAIKSEKE
Futsal eesti lhvlogo inger

INFOPARTNERID

silvestnik sekundomer EJL Molodoi ee

 

Jalgpalliklubi "Dina" ametlik veebisait
© 2012 Kõik õigused kaitstud  nikolai1000
Veebilehe loomine Sillamäe JK DINA