Tere, võistkonna esindajate kooskõlastamisel, U10 IV vooru 3.turniiri päev on 23.09.2021 ( стадион Фама)

Turniiri kava:

kell 17.00   Narva Trans - Sillamäe JK Dina  3-2

       17.45   Sillamäe JK Dina - TJK Legion Narva  7-2

       18.30   TJK Legion Narva -  Narva Trans

 

 


 

 

 

 Sillamäe  kunstmuruväljak

Kesk 30, 40232 Sillamäe. 29 августа играем в Силламяэ

         

29.08.2012

adress stadioon:Sillamäe  kunstmuruväljak

Kesk 30, 40232 Sillamäe

   III voor, 1.turniir  
№  G start  lõpp meeskond  1 meeskond  2 tulemus
1 А 15:00 15:24 Sillamäe JK DINA (12) Tartu JK Merkuur-Juunior (12)  
2 B 15:00 15:24 Jõhvi FC Phoenix (12) TJK Legion Narva (12)  
3 А 15:36 16:00 Sillamäe JK DINA (12) Jõhvi FC Phoenix (12)  
4 B 15:36 16:00 Tartu JK Merkuur-Juunior (12) TJK Legion Narva (12)  
5 А 16:12 16:36 Sillamäe JK DINA (12) TJK Legion Narva (12)  
6 B 16:12 16:36 Jõhvi FC Phoenix (12) Tartu JK Merkuur-Juunior (12)  

 

 http://jalgpall.ee/voistlused/noored/u10/296/u10-a-s-e - расписание на сайте футбольного союза

 

 

U10-A.S/E

               
 

mänguaeg 4 v/k turniiril  2 x 15 min, 3 v/k turniiril 2R ja 2 x 12 min

           
 

paus võistkonna 2 mängu vahel 10 min (minimaalselt)

           
 

Turniiri korraldav võistkond

               
     

I voor

 

II voor

 

III voor

 

IV voor

 

Võistkonnad

 

1.turniir

 

1.turniir

 

1.turniir

 

1.turniir

1

FC Helios Võru Punane (12)

 

FC Helios Võru Punane (12)

 

JK FC Valga (12)

 

Tartu JK Merkuur-Juunior (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

2

JK FC Valga (12)

 

JK FC Valga (12)

 

FA Tartu Kalev (12)

 

Jõhvi FC Phoenix (12)

 

Jõhvi FC Phoenix (12)

3

Tartu JK Merkuur-Juunior (12)

 

Tartu JK Merkuur-Juunior (12)

 

Jõhvi FC Phoenix (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

 

Tartu FC Helios (12)

4

Tartu FC Helios (12)

 

Tartu FC Helios (12)

 

JK Narva Trans (12)

 

TJK Legion Narva (12)

 

Tartu WJK Santos Punane (12)

5

Tartu WJK Santos Punane (12)

 

2.turniir

 

2.turniir

 

2.turniir

 

2.turniir

6

FA Tartu Kalev (12)

 

Tartu WJK Santos Punane (12)

 

Tartu JK Merkuur-Juunior (12)

 

FC Helios Võru Punane (12)

 

Tartu JK Merkuur-Juunior (12)

7

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 

FA Tartu Kalev (12)

 

Tartu FC Helios (12)

 

Tartu WJK Santos Punane (12)

 

FA Tartu Kalev (12)

8

Jõhvi FC Phoenix (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 

FC Helios Võru Punane (12)

9

Sillamäe JK Dina (12)

 

Jõhvi FC Phoenix (12)

 

TJK Legion Narva (12)

 

JK Narva Trans (12)

 

JK FC Valga (12)

10

JK Narva Trans (12)

 

3.turniir

 

3.turniir

 

3.turniir

 

3.turniir

11

TJK Legion Narva (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

 

FC Helios Võru Punane (12)

 

JK FC Valga (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

     

JK Narva Trans (12)

 

Tartu WJK Santos Punane (12)

 

Tartu FC Helios (12)

 

JK Narva Trans (12)

     

TJK Legion Narva (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

 

FA Tartu Kalev (12)

 

TJK Legion Narva (12)

                   
     

EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad:

EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad:

EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad:

EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad:

     

23. ndl - 12./13. juuni

 

31. ndl - 07./08. august

 

34. ndl - 28./29. august

 

37. ndl - 18./19. september

     

24. ndl - 19./20. juuni

 

32. ndl - 14./15. august

 

35. ndl - 04./05. september

 

38. ndl - 25./26. september

 

 


2020

3 октября играем  4 тур Чемпионат Эстонии по 2012 г.р в Силламяэ (IV voor, 1.turniir). Начало в 11:00

http://jalgpall.ee/voistlused/noored/u9/419/u9-a-s-e  расписание на сайте футбольного союза

 

         

vanuseklass

 

U9-A.S/E

 
         

sünniaasta

 

2012

 
         

Voor

 

IV voor

 
         

turniir

 

1.turniir

 
         

linn

 

Sillamäe

 
         

staadion

 

Sillamäe  kunstmuruväljak

 
         

staadioni aadress

 

Kesk 30, 40232 Sillamäe

 
                 

F

algus

-

Lõpp

meeskond 1

-

meeskond 2

tulemus

03.10.2020

1

A

11:00

-

11:20

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

-

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

0-11 

2

B

11:00

-

11:20

Sillamäe JK Dina (12)

-

JK Narva Trans (12)

1-4 

3

A

11:40

-

12:00

Sillamäe JK Dina (12)

-

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

3-0 

4

B

11:40

-

12:00

JK Narva Trans (12)

-

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

3-2 

5

A

12:20

-

12:40

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

-

Sillamäe JK Dina (12)

2-10

6

B

12:20

-

12:40

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

-

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

1-1 

7

A

13:00

-

13:20

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

-

JK Narva Trans (12)

0-11 

8

B

13:00

-

13:20

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

-

Sillamäe JK Dina (12)

1-2 

9

A

13:40

-

14:00

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

-

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

2-5 

10

B

13:40

-

14:00

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

-

JK Narva Trans (12)

1-1 

 

 

 

Sillamae

U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida 

2012

03.10.2020

13:40

Phoenix Johvi

         Sillamäe

DINA

 :

Phoenix Johvi

 Kivioli

Irbis

        2    1
goals     Artjom Turets - 2

13:20

Phoenix Johvi

          Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

    Kohtla-Jarve

Järve kol

        10  
goals     Artjom Kochemba - 2
goals     Kirill Kochemba - 3
goals     Pavel Aleksejev- 2
goals     Artjom Turets-3

11:40

Phoenix Johvi

          Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

    Kohtla-Jarve

Järve sin

        0   3 
goals      
goals      

11:00

Phoenix Johvi

          Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Narva

Trans

        1   4
goals      Artjom Turets

 

 

 12 сентября играем третий тур в Тарту. Выезд в 9:30 от спорткомплекса.

Koduväljak - Tartu Annelinna kunstmurustaadion

Väljaku aadress - Annemõisa 68b, Tartu 51013

12:30   Põlva FC Lootos I (12) - Sillamäe JK Dina (12)  1-1

13:50  JK Narva Trans (12)) - Sillamäe JK Dina (12)  2-4

14:30  Tartu FC Santos Punane (12) - Sillamäe JK Dina (12) 4-0

15:10   FC Elva Valge (12) - Sillamäe JK Dina (12)  2-3

http://jalgpall.ee/voistlused/noored/u9/419/u9-a-s-e - на сайте футбольного союза расписание

 

 

Tartu

2012

12.09.2020

15:10

Phoenix Johvi

            Elva

Elva valge

 :

Phoenix Johvi

 Sillamäe

DINA

        2    3
goals     Kochemba  Artjom
goals     Kochemba Kirill
goals     Turets Artjom

14:30

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Tartu

Santos

        0    4
goals      

13:50

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Narva

Trans

        4   2
 goals     Turets Artjom - 2
 goals     Kochemba  Artjom - 2

12:30

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Põlva

Lootus

        1    1
goals     Aleksejev Pavel

Спасибо Вам большое за поздравление!!!


23 августа  играем второй тур чемпионата в Кивиыли 

Koduväljak    Kiviõli linnastaadion

Väljaku aadress  Spordi 9, Kiviõli

23. augustil Kiviõli

Выезд в 12:50 от спорткомплекса

14:00  Sillamäe JK Dina (12) - FA Tartu Kalev (12)  1-3

14:35  Sillamäe JK Dina (12) - Kiviõli FC Irbis Sinine (12)  1-2

15:35  Sillamäe JK Dina (12) - Tartu FC Santos Punane (12) 1-1

16:20  Sillamäe JK Dina (12) - TFC Elva Valge (12)  3-2

 

http://jalgpall.ee/voistlused/noored/u9/419/u9-a-s-e  на сайте футбольного союза расписание

 

 

U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida

2012

Spordi 9, Kiviõli

23.08.2020

16:20

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Phoenix Johvi

 Elva

Elva Valge

        3   2
goals      Ippolitov Matvei
goals     Turets Artjom
goals     Turets Artjom

15:35

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Tartu

Santos

        1    1
goals      Turets Artjom

14:35

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Phoenix Johvi

Kiviõli

Irbis

        1    2
 goals     Kochemba  Artjom

14:00

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Tartu

FA Kalev

        1  
goals     Kuznetsov Zahar

 

 


2. augustil Narva

adres Hariduse 22, 20305 Narva, Narva Fama staadion

2 августа стартует Чемпионат Эстонии по 2012 г.р и первый тур мы едем в Нарву

http://jalgpall.ee/voistlused/noored/u11/379/u11-a-n-s  расписание игр на сайте футбольного союза

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)
Sillamäe JK Dina (12)
Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)
JK Narva Trans (12)
Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 Отправление в 09:00 от спорткомплекса 2 августа

   2. august    
10:00  Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12) 3-2  Sillamäe JK Dina (12))
10:40 Kiviõli FC Irbis Sinine (12)  1-1 Sillamäe JK Dina (12)
12:00 JK Narva Trans (12)  4-5 Sillamäe JK Dina (12))
12:40 Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)  1-9 Sillamäe JK Dina (12)

 

http://jalgpall.ee/voistlused/noored/u9/419/u9-a-s-e  расписание игр на сайте Футбольного Союза

 


 

U9-A.S/E

               
 

mängu aeg 2 x 10 min (5 v/k)

               
 

paus võistkonna 2 mängu vahel 10 min (minimaalselt)

           
 

Turniiri korraldav võistkond

               
 

Võistkonnad

               
 

U9-A.S/E

 

I voor

 

II voor

 

III voor

 

IV voor

1

Tartu FC Santos Punane (12)

 

1.turniir

 

1.turniir

 

1.turniir

 

1.turniir

2

Tartu FC Helios Punane I (12)

 

Tartu FC Santos Punane (12)

 

JK Narva Trans (12)

 

FA Tartu Kalev (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

3

Tartu JK Tammeka Sinine (12)

 

Tartu FC Helios Punane I (12)

 

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

 

Pärnu JK Vaprus Kollane (12)

 

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

4

FA Tartu Kalev (12)

 

Tartu JK Tammeka Sinine (12)

 

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

 

Pärnu JK Poseidon I (12)

 

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

5

FC Elva Valge (12)

 

FA Tartu Kalev (12)

 

Tartu JK Tammeka Sinine (12)

 

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

6

JK FC Valga (12)

 

FC Elva Valge (12)

 

Põlva FC Lootos I (12)

 

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

 

JK Narva Trans (12)

7

Põlva FC Lootos I (12)

 

2.turniir

 

2.turniir

 

2.turniir

 

2.turniir

8

Pärnu JK Poseidon I (12)

 

JK FC Valga (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 

Tartu FC Santos Punane (12)

 

Tartu FC Santos Punane (12)

9

Pärnu JK Vaprus Kollane (12)

 

Põlva FC Lootos I (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

 

FC Elva Valge (12)

 

Põlva FC Lootos I (12)

10

Pärnu JK Vaprus Must (12)

 

Pärnu JK Poseidon I (12)

 

Tartu FC Santos Punane (12)

 

Põlva FC Lootos I (12)

 

Pärnu JK Poseidon I (12)

11

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 

Pärnu JK Vaprus Kollane (12)

 

FC Elva Valge (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

 

Tartu FC Helios Punane I (12)

12

Sillamäe JK Dina (12)

 

Pärnu JK Vaprus Must (12)

 

FA Tartu Kalev (12)

 

JK Narva Trans (12)

 

JK FC Valga (12)

13

JK Narva Trans (12)

 

3.turniir

 

3.turniir

 

3.turniir

 

3.turniir

14

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 

Tartu FC Helios Punane I (12)

 

JK FC Valga (12)

 

Pärnu JK Vaprus Kollane (12)

15

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

 

Pärnu JK Vaprus Kollane (12)

 

Tartu FC Helios Punane I (12)

 

Pärnu JK Vaprus Must (12)

     

JK Narva Trans (12)

 

Pärnu JK Vaprus Must (12)

 

Tartu JK Tammeka Sinine (12)

 

FC Elva Valge (12)

     

Kohtla-Järve JK Järve Kollane (12)

 

Pärnu JK Poseidon I (12)

 

Pärnu JK Vaprus Must (12)

 

Tartu JK Tammeka Sinine (12)

     

Kohtla-Järve JK Järve Sinine (12)

 

JK FC Valga (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

 

FA Tartu Kalev (12)

                   
                   
                   
                   
     

EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad:

 

EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad:

 

EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad:

 

EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad:

     

31. ndl - 1. või 2. august

 

34. ndl - 22. või 23. august

 

37. ndl - 12. või 13. september

 

40. ndl - 3. või 4. oktoober

     

32. ndl - 8. või 9. august

 

35. ndl - 29. või 30. august

 

38. ndl - 19. või 20. september

 

41. ndl - 10.  või 11. oktoober

Желтым цветом выделена команда, которая проводит турнир

Состав команды Sillamäe JK Dina  (12)  (данные на 10.06.2020)

   фамилия имя лицензия оплачена  в заявку команды внесен  
Aleksejev, Pavel,   да  да
 2 Bolšakov, Deniss  да  да
 3 Ippolitov, Matvei,  да  да
 4 Kochemba, Artjom да да
 5 Kochemba, Kirill да да
 6 Kuznetsov, Zahar   да   да
7 Turets, Artjom да да
8 Ilja Galdin да да
9 Burkov Andrei нет нет

 

 

 

U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida

2012

1 voor, 3 turniir

02.08.2020

10:00

Phoenix Johvi

         Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Kohtla-Järve

Järve sin

        2    3
goals     Turets Artjom - 2

10:40

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Kivioli

Irbis

        1    1
goals     Kochemba  Artjom

12:00

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Narva

Trans

        5    4
goals     Turets Artjom - 2
goals     Aleksejev Pavel
goals     Bolšakov Deniss
goals     Kochemba  Artjom

12:40

Phoenix Johvi

        Sillamäe

DINA

 :

Dina Logo png

Kohtla-Järve

Järve kol

        9    1
goals     Turets Artjom 
goals     Aleksejev Pavel - 3
goals     Bolšakov Deniss
goals     Kochemba  Artjom -2
goals     Kuznetsov Zahar 
goals      Ippolitov Matvei

 

Новости клуба


Лента новостей

Ибрагимович и Мхитарян пишем, X и Y в уме. Как изменится игра "МЮ" в новом сезоне

"Манчестер Юнайтед" традиционно является одной из главных фигур на летнем трансферном рынке. Клуб уже официально представил Златана Ибрагимовича, а дортмундская "Боруссия" объявила о переезде на "Олд Траффорд" Генриха Мхитаряна. "Евро-Футбол.ру" решил задуматься над тем, что трансферы привнесут в игру "красных дьяволов".

Дедушка игрока сборной Уэльса заработал 125 тыс. фунтов на ставке 13-летней давности

В Уэльсе случилась невероятная история с представителями одного семейства. Дедушка Гарри Уилсона накануне стал обладателем суммы в размере 125 тысяч фунтов после того, как его внук сыграл отборочный матч ЧМ за футбольную сборную своей страны.

УЕФА придумал новый турнир для европейских сборных

УЕФА предлагает провести реформу, которая затронет каждую из футбольных сборных стран Европы. Согласно представленному плану, УЕФА может отменить товарищеские матчи команд, а вместо них организовать специальный турнир с денежным фондом.

Академия «Зенит» - как тренировать детей.

В сотрудничестве с футбольной академией «Зенит» и SJK DINA была организована стажировка тренеров клуба Николая Тощева и Константина Карина в Санкт-Петербурге. Два полных дня наши тренера находились на базе Академии, где общались с тренерами, просматривали тренировки детей всех возрастов, начиная с 6 лет и заканчивая 16-летними ребятами.


video

<
ИВНПЗ:ПОчки
ИВНПЗ:ПОчки

Kids soccer

 ув.Родители при тренировках в зале детей нахождение родителей без ПЦР-тест не разрешается. Вы можете переодеть детей внизу и отправить их на тренировку. 

26 сентября

10:45 - 12:00 тренировка 2010-2011 (зал)  

12:00 - 13:00 тренировка 2014-2016 (зал) 

13:00 - 14:15 тренировка 2012-2013 (зал) 

27 сентября

18:15 - 19:30 тренировка 2007-2009 

19:00 - 20:15 тренировка 2012-2013 (зал) 

28 сентября

17:00 - 18:00 тренировка 2014-2016 (зал) 

18:00 - 19:15  тренировка 2008-2010 (зал)

Девочки 2007 игра в Нарве в 19:30. Выезд в  18:40 от спорткомплекса.

29 сентября

16:00 - 17:00 тренировка 2012-2013 (зал) 

17:15 - 18:15 тренировка 2010-2011 

18:30 - 19:40  тренировка 2007-2009 

30 сентября

Игра по 2010-11 Чемпионата Эстонии в 17:30 в Силламяэ . 

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ

НА ИГРУ

19:00 - 20:00 тренировка 2014-2016 (зал) 

1 октября

15:00 - 16:15 тренировка 2012-2013 (зал) 

18:00 - 19:15  тренировка 2007-2009 

2 октября

11:00 - 12:00 тренировка 2014-2016 (зал)

12:00 - 13:15 тренировка 2012-2013 (зал) 

13:15 - 14:30 тренировка 2010-2011 (зал) 


bank

Registreeri uus mangija

Litesents 

med

Internet magazin banner

TURNIIR

Спонсор

 Sillamae Linnavalitsus 

6666

Eesti Jalgpalli Liit

logo

 Eesti Spordiregister

spordiregistr

 Eesti Olümpiakomitee

EOK

GINOVA

GINOVA LOGO

Happy Birthday

Annyka Priske
27.09.We wish you all the best, Congratulations on Happy Birthday!!!
Muhhin Mihhail
27.09.We wish you all the best, Congratulations on Happy Birthday!!!
Ignatjev Evgeni
27.09.We wish you all the best, Congratulations on Happy Birthday!!!
Kristina Aleksejeva
27.09.We wish you all the best, Congratulations on Happy Birthday!!!
Jelatov Vlad
ONLY 1 DAYS REMAINING Jelatov Vlad
Persidski Andrei
ONLY 3 DAYS REMAINING Persidski Andrei
Tostsev Aleksei
ONLY 9 DAYS REMAINING Tostsev Aleksei
Nazarova Valeria
ONLY 26 DAYS REMAINING Nazarova Valeria
Nazarova Ksenia
ONLY 26 DAYS REMAINING Nazarova Ksenia
Daniel Nerovny
ONLY 35 DAYS REMAINING Daniel Nerovny
Bõtskov Mihhail
ONLY 35 DAYS REMAINING Bõtskov Mihhail
Aleksandr Orikov
ONLY 44 DAYS REMAINING Aleksandr Orikov
Krivitski David
ONLY 45 DAYS REMAINING Krivitski David
Aleksejev Pavel
ONLY 51 DAYS REMAINING Aleksejev Pavel
Vera Bokums
ONLY 82 DAYS REMAINING Vera Bokums
Galdin Ilja
ONLY 101 DAYS REMAINING Galdin Ilja
Burkova Anastasia
ONLY 116 DAYS REMAINING Burkova Anastasia
Artem Andreev
ONLY 122 DAYS REMAINING Artem Andreev
Koshelev Leonid
ONLY 135 DAYS REMAINING Koshelev Leonid
Razumnoi Mihhail
ONLY 151 DAYS REMAINING Razumnoi Mihhail
Ivan Timakin
ONLY 155 DAYS REMAINING Ivan Timakin
Hohlov Leonid
ONLY 174 DAYS REMAINING Hohlov Leonid
Kochemba Kirill
ONLY 177 DAYS REMAINING Kochemba Kirill
Kochemba Artjom
ONLY 177 DAYS REMAINING Kochemba Artjom

СЛЕДУЮЩИЙ ТУРНИР

Nabor1

All tournament

UTS Sillamae

UTS Voka

UTS Narva

Next match

U12 I alagrupp

                           2010-11

30.09.2021
17:30
Dina Logo png
Sillamäe
DINA (10)
:
Dina Logo png
Tallinn
Viimsi (10)
 

Sillamäe  kunstmuruväljak

Kesk 30, 40232 Sillamäe

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ

НА ИГРУ

  1. Kolossova Jaroslava
  2. Karin Arseni
  3. Tostsev Aleksei

 

 

kalenderTUDRUKUD


kalender2006


kalender2008


kalender2008


kalender2008


kalender2008



Eesti rahvuskoondises

 

Previous match

U14 II liiga C-tasand

2008

26.09.2021

11:00

Phoenix Johvi

          Jõhvi

     Phoenix

 :

Phoenix Johvi

Tallinn

   Volta 

        7   1
goals    
goals     Stepan Bolšakov

 

U10-A.S/E IV vooru

2012-13

Narva

23.09.2021

17:00

Phoenix Johvi

         Sillamäe

      DINA (12)

 :

Phoenix Johvi

 Narva

Trans (12)

        2  
goals    
goals    

17:45

Phoenix Johvi

          Sillamäe

      DINA (12)

 :

Phoenix Johvi

Narva

Legion (12)

        7   2
goals    
goals     Artjom Turets - 2
goals     Kirill Kochemba
goals     Daniil Demidenko

 

UTÜDRUKUTE U17 ELIITLIIGA ESILIIGA

23.09.2021

17:00

Phoenix Johvi

          Tallinn

Flora

 :

Phoenix Johvi

Tallinn

Legion

        1   2
goals   40 min
goals   77 min

 

U12 I alagrupp

2010-11

25.09.2021

13:00

Phoenix Johvi

         Tallinn

     FC Tallinn

 :

Phoenix Johvi

Sillamäe

   DINA 

        4   0
goals    
 

Video SJK DINA

 

 

 

 

 

 

 

 

Официальные партнеры

Magaziin
sportandme logo
Infootball.me
maxima
Noorus
PAIKSEKE
Futsal eesti
inger
Rimi
ID kutseharidus
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
akvafor
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
Mirel
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта Sillamäe JK DINA