В этом календарном сезоне 2018/19 команда Sillamäe JK DINA выступает в Esiliiga Чемпионата Эстонии. Предлагаем вам команды участницы и примерно предварительные игры чемпионата

Eesti 2018/19. a saalijalgpalli meistrivõistlusedEesti 2018/19. a saalijalgpalli meistrivõistlusedBetsafe saaliliiga

Eesti 2018/19. a saalijalgpalli meistrivõistlused

Betsafe saaliliiga

  1. Tallinna FC Cosmos
  1. Narva United FC
  1. Tallinna SK Augur Enemat
  1. Viimsi FC Smsraha (oli S. Viimsi FC Rinopal)
  1. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK
  1. Tartu Maksimum
  1. Sillamäe NPM Silmet
  1. Narva SK Ganza

 

Esiliiga

  1. Rummu Dünamo
  1. Maccabi
  1. Sillamäe JK Dina (oli S. Sillamäe Smsraha)
  1. JK Kohila
  1. Tallinna FC Cosmos II
  1. Narva United FC II
  1. FC Jõgeva Wolves
  1. FC Sillamäe

II liiga Põhi

  1. Aruküla
  1. Padise Rummu Dünamo II
  1. JK Sillamäe Kalev Alexela
  1. Narva United U19
  1. Raasiku FC Joker

II liiga Lõuna

  1. SK Kadrina
  1. Rõuge Saunamaa
  1. FC Äksi Wolves
  1. Põhja-Sakala
  1. Jõgeva SK Noorus-96

 

SAALIJALGPALLI TÜÜPKALENDER 2018/2019

AUGUST

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

   

KOLMAPÄEV

 

NELIAPÄEV

 

REEDE

 

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV

 
 

27

 

28

   

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 
                   
 

6

 

7

   

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 
                   
 

13

 

14

   

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 
                   
 

20

 

21

   

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 
                   
 

27

 

28

   

29

 

30

 

31

 

1

 

2

 
           

UEFA Futsal Champions League

             
 

SEPTEMBER

                       
 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

   

KOLMAPÄEV

 

NELIAPÄEV

 

REEDE

 

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV

 
 

27

 

28

 

29

 

30

 

31

 

1

 

2

 
                   
 

3

 

4

   

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 
                   
 

10

 

11

   

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 
 

VÕISTKONNA

                           
 

REGISTREERIMISE

                           
 

TÄHTAEG

                           
 

17

 

18

   

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 
                 
 

24

 

25

   

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 
                               

OKTOOBER

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

 

KOLMAPÄEV

 

NELIAPÄEV

 

REEDE

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV

 
 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

6

 

7

 
                           
 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

13

 

14

 
                 
 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

20

 

21

 
                   

Superkarikas FC Cosmos-FC Rinopal

 
 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

27

 

28

 
         

SKV 1/32-finaalid

       

TL VIIMANE VOOR

 
                           
                   

1. voor (BSL, EL, TL)

     
 

29

 

30

 

31

 

1

 

2

3

 

4

 
                           

NOVEMBER

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

 

KOLMAPÄEV

 

NELIAPÄEV

 

REEDE

 

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV

 
                             
 

29

30

31

1

2

3

 

4

                 
           

TL ÜLEMINEKUD

 
           

2. voor

   
 

5

6

7

8

9

10

 

11

     

SKV 1/16-finaalid

   

PL, EL, ELB VIIMANE VOOR

           

3. voor

   
 

12

13

14

15

16

17

 

18

           

PL, EL, ELB ÜLEMINEKUD

           

4. voor

   
 

19

20

21

22

23

24

 

25

     

SKV 1/8-finaalid

   

PL, EL, ELB ÜLEMINEKUD

           

5. voor

   
 

26

27

28

29

30

1

 

2

                 

DETSEMBER

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

 

KOLMAPÄEV

 

NELIAPÄEV

 

REEDE

 

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV

 
                             
 

26

27

28

29

30

1

2

           

6. voor

 
 

3

4

5

6

7

8

9

   

Baltiturniir?

     

7. voor

 
               
 

10

11

12

13

14

15

16

           

8. voor

 
 

17

18

19

20

21

22

23

     

AASTALÕPUTURNIIR KALEVI SPORDIHALLIS

   
           

KV 1/4-finaalid

 
 

24

25

26

27

28

29

30

       

AASTALÕPUTURNIIR KALEVI SPORDIHALLIS

 
               
 

31

1

2

3

4

5

6

               

JAANUAR

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

 

KOLMAPÄEV

 

NELIAPÄEV

 

REEDE

 

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV

 
                             
 

27

1

 

2

 

3

4

5

6

               

9. voor

 
 

7

8

 

9

 

10

11

12

13

               

10. voor

 
 

14

15

 

16

 

17

18

19

20

       

SKV 1/2-finaalid

     

11. voor

 
 

21

22

 

23

 

24

25

26

27

               

12. voor

 
 

28

29

 

30

 

31

1

2

3

     

29.01-03.02 FIFA WC PR

       

VEEBRUAR

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

 

KOLMAPÄEV

 

NELIAPÄEV

 

REEDE

 

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV

 
                             
 

28

29

30

31

1

2

3

       
                       
           

29.01-03.02 FIFA WC PR

       
           

13. voor

         
 

4

5

6

7

8

9

10

       
   

13. voor vk-d, kes seotud FIFA WC-ga

 

14. voor

         
 

11

12

13

14

15

16

17

       
           

SKV finaal

         
 

18

19

20

21

22

23

24

 

1/4-finaalid 2 võiduni, 1. ja

   
                 

vajadusel 3. mäng peetakse

   
           

PO 1/4 1. mäng

BSL, EL

     
             

kõrgemal asetseva

 
             

üleminekumängud

   
               

võistkonna kodus.

 
 

25

26

27

28

1

2

3

       
                       

MÄRTS

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

 

KOLMAPÄEV

 

NELIAPÄEV

 

REEDE

 

LAUPÄEV

 

PÜHAPÄEV

 
                             
 

25

26

27

28

1

2

3

       
           

PO 1/4 2. mäng

*PO 1/4 3. mäng*

 

1/2-finaalid 2 võiduni, 1. ja

   
             

vajadusel 3. mäng peetakse

   
             

BSL, EL

     
               

kõrgemal asetseva

 
             

üleminekumängud

   
               

võistkonna kodus.

 
 

4

5

6

7

8

9

10

       
   

*PO 1/4 3. mäng*

 

EL I voor

 

PL ja ELB I voor

   

*1/4-finaalid 3. mäng peetud

   
           

PO 1/2 1. mäng

   

hiljemalt 6. märtsiks*

   
 

11

12

13

14

15

16

17

       
           

PO 1/2 2. mäng

*PO 1/2 3. mäng*

 

*1/2-finaalid 3. mäng peetud

   
                 

hiljemalt 20. märtsiks*

   
 

18

19

20

21

22

23

24

       
   

*PO 1/2 3. mäng*

     

1. finaal

         
           

TSL 3. koha mäng

   

Finaalid 3 võiduni, 1., 3. ja

   
 

25

26

27

28

29

30

31

 

vajadusel 5. mäng peetakse

 
           

2. finaal

   

kõrgemal asetseva

 
               

võistkonna kodus.

 
                   
                       

Официальные партнеры

Magaziin
sportandme logo
Infootball.me
coop
Noorus
krunk
Futsal eesti
inger
Rimi
laagna
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
akvafor
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
Mirel
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта Sillamäe JK DINA