Представляем вашему вниманию предварительный календарь игр Чемпионата Эстонии по футзалу. У команды новое название Sillamäe Alexela

 

Eesti 2019/2020. a saalijalgpalli meistrivõistluste kalendriprojekt S. ML
         
    1. RING    
Koduvõistkond Külalisvõistkond Päev Algus Väljak
1. voor        
S. Narva United FC S. Sillamäe FC Molycorp Silmet Laupäev 26.10.2019 19:00 Narva Spordikeskus
S. Sillamäe Alexela S. JK Kohila Laupäev 26.10.2019 19:00 Sillamäe Spordikompleks
S. Tallinna FC Cosmos S. Tartu Ravens Futsal Ares Security Laupäev 26.10.2019 18:00 Kehra Spordikompleks
S. Viimsi FC Smsraha S. Tartu Maksimum Laupäev 26.10.2019 18:00 Viimsi Kooli Spordikompleks
2. voor        
S. Sillamäe Alexela S. Viimsi FC Smsraha Laupäev 02.11.2019 19:00 Sillamäe Spordikompleks
S. JK Kohila S. Sillamäe FC Molycorp Silmet Laupäev 02.11.2019 18:00 Kohila Spordihoone
S. Tartu Maksimum S. Tallinna FC Cosmos Pühapäev 03.11.2019 20:30 Nõo Spordihoone
S. Tartu Ravens Futsal Ares Security S. Narva United FC Reede 01.11.2019 20:00 EMÜ Spordihoone
3. voor        
S. Narva United FC S. Tartu Maksimum Laupäev 09.11.2019 19:00 Narva Spordikeskus
S. Sillamäe FC Molycorp Silmet S. Tartu Ravens Futsal Ares Security Laupäev 09.11.2019 17:00 Sillamäe Spordikompleks
S. Tallinna FC Cosmos S. Sillamäe Alexela Laupäev 09.11.2019 18:00 Kehra Spordikompleks
S. Viimsi FC Smsraha S. JK Kohila Laupäev 09.11.2019 18:00 Viimsi Kooli Spordikompleks
4. voor        
S. Sillamäe Alexela S. Narva United FC Laupäev 16.11.2019 19:00 Sillamäe Spordikompleks
S. JK Kohila S. Tartu Ravens Futsal Ares Security Laupäev 16.11.2019 18:00 Kohila Spordihoone
S. Tartu Maksimum S. Sillamäe FC Molycorp Silmet Pühapäev 17.11.2019 20:30 Nõo Spordihoone
S. Viimsi FC Smsraha S. Tallinna FC Cosmos Laupäev 16.11.2019 18:00 Viimsi Kooli Spordikompleks
5. voor        
S. Narva United FC S. Viimsi FC Smsraha Laupäev 23.11.2019 19:00 Narva Spordikeskus
S. Sillamäe FC Molycorp Silmet S. Sillamäe Alexela Laupäev 23.11.2019 17:00 Sillamäe Spordikompleks
S. Tallinna FC Cosmos S. JK Kohila Laupäev 23.11.2019 18:00 Kehra Spordikompleks
S. Tartu Ravens Futsal Ares Security S. Tartu Maksimum Reede 22.11.2019 20:00 EMÜ Spordihoone
6. voor        
S. Sillamäe Alexela S. Tartu Ravens Futsal Ares Security Laupäev 30.11.2019 19:00 Sillamäe Spordikompleks
S. JK Kohila S. Tartu Maksimum Laupäev 30.11.2019 18:00 Kohila Spordihoone
S. Tallinna FC Cosmos S. Narva United FC Laupäev 30.11.2019 18:00 Kehra Spordikompleks
S. Viimsi FC Smsraha S. Sillamäe FC Molycorp Silmet Laupäev 30.11.2019 18:00 Viimsi Kooli Spordikompleks
7. voor        
S. Narva United FC S. JK Kohila Laupäev 07.12.2019 19:00 Narva Spordikeskus
S. Sillamäe FC Molycorp Silmet S. Tallinna FC Cosmos Laupäev 07.12.2019 17:00 Sillamäe Spordikompleks
S. Tartu Maksimum S. Sillamäe Alexela Pühapäev 08.12.2019 20:30 Nõo Spordihoone
S. Tartu Ravens Futsal Ares Security S. Viimsi FC Smsraha Reede 06.12.2019 20:00 EMÜ Spordihoone
         
    2. RING    
8. voor        
S. JK Kohila S. Sillamäe Alexela Laupäev 14.12.2019 18:00 Kohila Spordihoone
S. Sillamäe FC Molycorp Silmet S. Narva United FC Laupäev 14.12.2019 17:00 Sillamäe Spordikompleks
S. Tartu Maksimum S. Viimsi FC Smsraha Pühapäev 15.12.2019 20:30 Nõo Spordihoone
S. Tartu Ravens Futsal Ares Security S. Tallinna FC Cosmos Reede 13.12.2019 20:00 EMÜ Spordihoone
9. voor        
S. Narva United FC S. Tartu Ravens Futsal Ares Security Laupäev 04.01.2020 19:00 Narva Spordikeskus
S. Sillamäe FC Molycorp Silmet S. JK Kohila Laupäev 04.01.2020 17:00 Sillamäe Spordikompleks
S. Tallinna FC Cosmos S. Tartu Maksimum Laupäev 04.01.2020 18:00 Kehra Spordikompleks
S. Viimsi FC Smsraha S. Sillamäe Alexela Laupäev 04.01.2020 18:00 Viimsi Kooli Spordikompleks
10. voor        
S. Sillamäe Alexela S. Tallinna FC Cosmos Laupäev 11.01.2020 19:00 Sillamäe Spordikompleks
S. JK Kohila S. Viimsi FC Smsraha Laupäev 11.01.2020 18:00 Kohila Spordihoone
S. Tartu Maksimum S. Narva United FC Pühapäev 12.01.2020 20:30 Nõo Spordihoone
S. Tartu Ravens Futsal Ares Security S. Sillamäe FC Molycorp Silmet Reede 10.01.2020 20:00 EMÜ Spordihoone
11. voor        
S. Narva United FC S. Sillamäe Alexela Laupäev 18.01.2020 19:00 Narva Spordikeskus
S. Sillamäe FC Molycorp Silmet S. Tartu Maksimum Laupäev 18.01.2020 17:00 Sillamäe Spordikompleks
S. Tallinna FC Cosmos S. Viimsi FC Smsraha Laupäev 18.01.2020 18:00 Kehra Spordikompleks
S. Tartu Ravens Futsal Ares Security S. JK Kohila Reede 17.01.2020 20:00 EMÜ Spordihoone
12. voor        
S. Sillamäe Alexela S. Sillamäe FC Molycorp Silmet Laupäev 25.01.2020 19:00 Sillamäe Spordikompleks
S. JK Kohila S. Tallinna FC Cosmos Laupäev 25.01.2020 18:00 Kohila Spordihoone
S. Tartu Maksimum S. Tartu Ravens Futsal Ares Security Pühapäev 26.01.2020 20:30 Nõo Spordihoone
S. Viimsi FC Smsraha S. Narva United FC Laupäev 25.01.2020 18:00 Viimsi Kooli Spordikompleks
13. voor        
S. Narva United FC S. Tallinna FC Cosmos Laupäev 01.02.2020 19:00 Narva Spordikeskus
S. Sillamäe FC Molycorp Silmet S. Viimsi FC Smsraha Laupäev 01.02.2020 17:00 Sillamäe Spordikompleks
S. Tartu Maksimum S. JK Kohila Pühapäev 02.02.2020 20:30 Nõo Spordihoone
S. Tartu Ravens Futsal Ares Security S. Sillamäe Alexela Reede 31.01.2020 20:00 EMÜ Spordihoone
14. voor        
S. Sillamäe Alexela S. Tartu Maksimum Laupäev 08.02.2020 19:00 Sillamäe Spordikompleks
S. JK Kohila S. Narva United FC Laupäev 08.02.2020 18:00 Kohila Spordihoone
S. Tallinna FC Cosmos S. Sillamäe FC Molycorp Silmet Laupäev 08.02.2020 18:00 Kehra Spordikompleks
S. Viimsi FC Smsraha S. Tartu Ravens Futsal Ares Security Laupäev 08.02.2020 18:00 Viimsi Kooli Spordikompleks

Официальные партнеры

Magaziin
sportandme logo
Infootball.me
maxima
Noorus
PAIKSEKE
Futsal eesti
inger
Rimi
ID kutseharidus
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
akvafor
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
Mirel
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта Sillamäe JK DINA