Список всех команд участников чемпионата Эстонии в сезоне 2020 начиная с 2006 и по 2012

   

2020. a noorte jalgpalli meistrivõistluste liigad ja alagrupid

     
         
 

U16 vanuseklass (2005-2008) - 28 võistkonda [2019 = 20 võistkonda]

     
   

U15 vanuseklass (2006-2009) - 39 võistkonda [2019 = 37 võistkonda]

     
 

U15.I

 

U15.II

U15.III

U15.IV

   

1

Tallinna FC Levadia Roheline (06)

 

Viimsi MRJK (06)

Pärnu JK (06)

Tallinna FC Flora II (06)

   

2

FC Tallinn I (06)

 

JK Loo (06)

Saku Sporting (06)

Suure-Jaani United (06)

   

3

Tallinna FC Flora I (06)

 

JK Tabasalu (06)

JK Tallinna Kalev (06)

Kohila Püsivus (06)

   

4

Tartu JK Tammeka (06)

 

FA Tartu Kalev I (06)

Kiviõli FC Irbis (06)

Nõmme Kalju FC (06)

   

5

Tallinna JK Augur (06)

 

Tallinna JK Legion II (06)

Läänemaa JK (06)

FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)

   

6

FCI Tallinn (06)

 

Tallinna JK Legion I (06)

Saue JK (06)

FC Tallinn II (06)

   

7

Pärnu JK Vaprus (06)

 

FC Kuressaare (06)

Viljandi JK Tulevik (06)

FA Tartu Kalev II (06)

   

8

Rakvere JK Tarvas (06)

 

Pärnu JK Poseidon (06)

Raplamaa JK (06)

Tartu FC Helios (06)

   

9

JK Narva Trans (06)

 

Jõhvi FC Phoenix (06)

Kohtla-Järve FC Storm (06)

Kohtla-Järve JK Järve (06)

   

10

FC Elva (06)

 

Keila JK (06)

Tallinna FC Levadia Valge (06)

     
 

2 ringi 18 mängu

 

2 ringi 18 mängu

2 ringi 18 mängu

2 ringi 16 mängu

   
     

U14 vanuseklass (2007-2009) - 46 võistkonda [2019 = 29 võistkonda]

     
 

U14.I

 

U14. II S

U14. II N/E

U14. II N/W

U14. II N

 

1

Tallinna FC Flora I (07)

 

Tartu FC Santos (07)

JK Tallinna Kalev Valge (07)

Tallinna JK Legion (07)

Nõmme Kalju FC I (07)

 

2

Pärnu JK Vaprus Kollane (07)

 

FC Helios Võru (07)

Tallinna FC Levadia Roheline (07)

Pärnu JK Vaprus Must (07)

FC Kose (07)

 

3

Tallinna FC Ararat (07)

 

FC Elva (07)

Rakvere JK Tarvas Kollane (07)

JK Tallinna Kalev Kratid (07)

FC Olymp (07)

 

4

Rakvere JK Tarvas (07)

 

Põlva FC Lootos (07)

Tallinna FC Ajax (07)

Tallinna FC Flora Rohevalged (07)

JK Tallinna Kalev Sinine (07)

 

5

Tartu JK Tammeka Sinine (07)

 

Tartu JK Tammeka Valge (07)

Tallinna FC Flora II (07)

Nõmme Kalju FC II (07)

Põhja-Tallinna JK Volta (07)

 

6

FC Nõmme United (07)

 

Põltsamaa SK Motiiv (07)

JK Loo (07)

Keila JK (07)

Tallinna JK Augur (07)

 

7

Harju JK Laagri (07)

 

Paide Linnameeskond I (07)

FC Sillamäe (07)

Paide Linnameeskond II (07)

Tallinna FC Levadia Valge (07)

 

8

Viimsi MRJK (07)

 

Vändra JK Vaprus (07)

FCI Tallinn (07)

Läänemaa JK (07)

JK Tabasalu Valge (07)

 

9

FC Tallinn (07)

   

Jõhvi FC Phoenix (07)

Pakri Vasalemma (07)

Tallinna FC Flora Rohelised (07)

 

10

JK Tabasalu Sinine (07)

       

Saku Sporting (07)

 
 

2 ringi ja 18 mängu

 

1 ringi ja 7 mängu + ümberform.

1 ring ja 8 mängu + ümberform.

1 ring ja 8 mängu + ümberform.

1 ring ja 9 mängu + ümberform.

 

 

  1. a noorte jalgpalli klubidevaheliste võistluste alagrupid

U13 vanuseklass (2008-2009) - 66 võistkonda [2019 = 58 võistkonda]

A-tugevusgrupp 33 võistkonda ja B-tugevusgrupp 33 võistkonda

   

U13.I (A)

 

U13.II (A)

U13.III (A)

   
 

1

FC Nõmme United I (08)

 

FCI Tallinn I (08)

Tartu FC Santos Punane (08)

   
 

2

Rae Spordkool Kalev Valge (08)

 

Tallinna FC Levadia (08)

FA Tartu Kalev Roheline (08)

   
 

3

Keila JK Valge (08)

 

JK Tallinna Kalev Valge (08)

Tartu JK Tammeka (08)

   
 

4

Tallinna JK Legion (08)

 

Tallinna FC Flora II (08)

Viljandi JK Tulevik (08)

   
 

5

FCI Tallinn II (08)

 

Saue JK Punane (08)

FC Elva Valge (08)

   
 

6

Saku Sporting Sinine (08)

 

FC Tallinn II (08)

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

   
   

2 ringi; 10 mängu + ümberform.

 

2 ringi; 10 mängu + ümberform.

2 ringi; 10 mängu + ümberform.

   
   

U13.IV (A)

 

U13.V (A)

U13.VI (A)

   
 

1

Nõmme Kalju FC I (08)

 

Viimsi MRJK I (08)

Pärnu JK Vaprus Kollane (08)

   
               
 

2

Tallinna FC Flora I (08)

 

JK Narva Trans (08)

Pärnu JK Sinine (08)

   
 

3

Harju JK Laagri (08)

 

Raasiku FC Joker (08)

FC Hiiumaa (08)

   
 

4

FC Nõmme United II (08)

 

Kohtla-Järve JK Järve (08)

Leisi JK (08)

   
 

5

Viimsi MRJK II (08)

 

Nõmme Kalju FC II (08)

JK Tabasalu (08)

   
   

2 ringi; 8 mängu + ümberform.

 

2 ringi; 8 mängu + ümberform.

2 ringi; 8 mängu + ümberform.

   
   

U13.VII (B)

 

U13.VIII (B)

U13.IX (B)

U13.X (B)

 
 

1

Saku Sporting Valge (08)

 

FC Cosmos (08)

Pärnu JK Poseidon (08)

Tartu FC Helios (08)

 
 

2

FC Tallinn I (08)

 

FCI Tallinn III (08)

Pärnu JK Vaprus Must (08)

Valga FC Warrior (08)

 
 

3

Raplamaa JK Märjamaa (08)

 

Tallinna FC Flora Mustad (08)

Saaremaa JK aameraaS (08)

SK Tääksi (08)

 
 

4

Tallinna FC Flora Rohevalged (08)

 

Rae Spordikool Kalev Sinine (08)

Kohila Püsivus (08)

FC Otepää (08)

 
 

5

JK Tallinna Kalev Sinine (08)

 

Põhja-Tallinna JK Volta (08)

FC Kuressaare (08)

FA Tartu Kalev Must (08)

 
 

6

Saue JK Roheline (08)

 

Jõhvi FC Phoenix ja Sillamäe JK DINA (08)

Pärnu JK Valge (08)

Tartu FC Santos Valge (08)

 
 

7

Nõmme Kalju FC IV (08)

 

Nõmme Kalju FC III (08)

Raplamaa JK Rapla (08)

FC Elva Punane (08)

 
 

8

FC Kose (08)

 

Rakvere JK Tarvas (08)

Tallinna FC Ararat (08)

FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (07)

 
 

9

   

JK Kuusalu Kalev (08)

     
   

2 ringi = 14 mängu

 

2 ringi = 16 mängu

2 ringi = 14 mängu

2 ringi = 14 mängu

 
     

U12 vanuseklass (2009-2010) - 62 võistkonda, [2019 = 75 võistkonda]

   
       

A-tugevusgrupp 38 võistkonda ja B-tugevusgrupp 24 võistkonda

   
   

U12.I (A)

 

U12.II (A)

U12.III (A)

U12.IV (A)

 
 

1

Nõmme Kalju FC (09)

 

Tallinna FC Ararat I (09)

Tallinna FC Flora Valged II (09)

FC Helios Võru (09)

 
 

2

FC Tallinn II (09)

 

FC Nõmme United (09)

Tallinna FC Levadia Must (09)

Viljandi JK Tulevik (09)

 
 

3

Tallinna FC Flora Rohevalged (09)

 

Saku Sporting Sinine (09)

JK Kuusalu Kalev (09)

FA Tartu Kalev (09)

 
 

4

Viimsi MRJK Punane (09)

 

JK Loo (09)

Rakvere JK Tarvas (09)

Tartu FC Helios Punane (09)

 
 

5

Maardu LM (09)

 

JK Tallinna Kalev Valge (09)

JK Narva Trans (09)

Tartu FC Santos (09)

 
 

6

Tallinna KSK FC Štrommi (09)

 

Harju JK Laagri (09)

Kohtla-Järve JK Järve (09)

Tartu JK Tammeka Sinine (09)

 
 

7

FC Olymp (09)

 

JK Tabasalu (09)

TJK Legion Narva (09)

Tartu JK Tammeka Valge (09)

 
 

8

Keila JK (09)

 

Tallinna FC Flora Rohelised (09)

FC Sillamäe Kalev (09)

FC Paide (09)

 
 

9

Tallinna FC Ararat II (09)

 

FC Tallinn I (09)

JKL Tiigrid Viru (09)

   
 

10

Pärnu JK Vaprus Kollane (09)

 

FC Kuressaare (09)

     
 

11

           
               
   

2 ringi=18 mängu

 

2 ringi=18 mängu

2 ringi=16 mängu

2 ringi=14 mängu

 
   

U12.V (B)

 

U12.VI (B)

U12.VII (B)

   
 

1

Tallinna JK Augur (09)

 

Tallinna FC Ajax (09)

Suure-Jaani United (09)

   
 

2

Saku Sporting Valge (09)

 

Tallinna FC Flora Valged I (09)

Põlva FC Lootos (09)

   
 

3

Harju JK Laagri Valge (09)

 

FC Tallinn III (09)

Tartu FC Helios Kollane (09)

   
 

4

Põhja-Tallinna JK Volta (09)

 

Tallinna FC Levadia Roheline (09)

Tartu JK Tammeka Must (09)

   
 

5

JK Tallinna Kalev Sinine (09)

 

JK Tallinna Kalev Kratid (09)

Põltsamaa Sport (09)

   
 

6

Pärnu JK Vaprus Must (09)

 

Viimsi MRJK Valge (09)

Paide LM Järva (09)

   
 

7

Pärnu JK (09)

 

Rae Spordikool Kalev (09)

Paide Linnameeskond (09)

   
 

8

Läänemaa JK (09)

 

Tallinna FC Flora Mustad (09)

Anija JK (09)

   
   

2 ringi=14 mängu

 

2 ringi=14 mängu

2 ringi=14 mängu

   

 

U11 vanuseklass (2010-2011) - 85 võistkonda (K/V - 23; T - 62) [2019 = 72 võistkonda]

KODUS/VÕÕRSIL-FORMAAT

A-tugevusgrupp 13 võistkonda ja B-tugevusgrupp 10 võistkonda

   

U11.I (A)

U11.II (A)

U11.III (B)

U11.IV (B)

   
 

1

FCI Tallinn I (10)

Viljandi JK Tulevik Kollane (10)

Tallinna FC Flora Rohevalged (10)

Tallinna FC Flora Mustad (10)

   
 

2

JK Tallinna Kalev Valge (10)

Tartu FC Helios Punane (10)

Raasiku FC Joker (10)

JK Tallinna Kalev Sinine (10)

   
 

3

Tallinna FC Flora Rohelised II (10)

FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (10)

FC Kose (10)

Tallinna JK Legion (10)

   
 

4

Viimsi MRJK Punavalge (10)

FCI Tallinn II (10)

Rae Spordikool Kalev (10)

Pärnu JK (10)

   
 

5

JK Loo (10)

Tallinna FC Flora Rohelised I (10)

Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)

Paide Linnameeskond (10)

   
 

6

Rakvere JK Tarvas (10)

Viimsi MRJK Punane (10)

       
               
 

7

Pärnu JK Vaprus Kollane (10)

         
               
   

2 ringi = 12 mängu

3 ringi = 15 mängu

3 ringi = 12 mängu

3 ringi = 12 mängu

   
     

TURNIIRI-FORMAAT

     
     

A-tugevusgrupp 18 võistkonda ja B-tugevusgrupp 44 võistkonda

     
   

U11-A.N/S

U11-B.N

U11-B.S

U11-B.W

   
       
 

1

Nõmme Kalju FC I (10)

Nõmme Kalju FC II (10)

FC Helios Võru (10)

Pärnu JK Poseidon II (10)

   
 

2

Tallinna FC Ajax (10)

JK Tallinna Kalev Kratid (10)

FC Elva Punane (10)

Pärnu JK Poseidon III (10)

   
 

3

FC Tallinn (10)

Tallinna FC Flora Rohemustad (10)

Viljandi JK Tulevik Sinine (10)

Pärnu JK Poseidon IV (10)

   
 

4

Saku Sporting Sinine (10)

FC Nõmme United (10)

SK Tääksi (10)

Pärnu JK Vaprus Sinine (10)

   
 

5

JK Tabasalu Sinine (10)

FCI Tallinn III (10)

Tartu FC Helios Kollane (10)

Pärnu JK Vaprus Must (10)

   
 

6

Keila JK Valge (10)

Tallinna FC Levadia Roheline (10)

Tartu JK Tammeka Roheline (10)

JKTK Kratid Haapsalu (10)

   
 

7

Saue JK Punane (10)

Saku Sporting Valge (10)

Tartu JK Tammeka Kollane (10)

FC Kuressaare Sinine (10)

   
 

8

Kohtla-Järve JK Järve (10)

Harju JK Laagri (10)

Tartu JK Tammeka Valge (10)

Läänemaa JK (10)

   
 

9

Jõhvi FC Phoenix (10)

Harju JK Rae Valge (10)

FC Otepää (10)

Vändra JK Vaprus (10)

   
 

10

FC Elva Valge (10)

Harju JK Rae Punane (10)

Valga FC Warrior (10)

Raplamaa JK Märjamaa (10)

   
 

11

FA Tartu Kalev (10)

JK Tabasalu Valge (10)

Puhja SK Barca (10)

Raplamaa JK Kaerepere (10)

   
 

12

Tartu JK Merkuur-Juunior (10)

Keila JK Sinine (10)

Põltsamaa Sport (10)

Raplamaa JK Rapla (10)

   
 

13

Tartu FC Santos (10)

Saue JK Roheline (10)

FC Peipsi United Junior (10)

Paide LM Väätsa (10)

   
 

14

Tartu JK Tammeka Sinine (10)

Viimsi MRJK Valge (10)

TJK Legion Narva (10)

Kohila Püsivus (10)

   
 

15

Tartu JK Tammeka Must (10)

Põhja-Tallinna JK Volta Sinine (10)

Rakvere JK Tarvas Kollane (10)

     
               
 

16

FC Kuressaare Kollane (10)

         
               
 

17

Pärnu JK Poseidon I (10)

         
               
 

18

Sillamäe JK Dina (10)

 

       

 

U10 vanuseklass (2011-2012) - 74 võistkonda [2019 = 83 võistkonda]

A-tugevusgrupp (31 võistkonda)

   

U10-A.N

 

U10-A.S/W

   
         

1

Tallinna FC Ararat (11)

 

Maardu LM I (11)

Viljandi JK Tulevik (11)

 

Pärnu JK Vaprus Must (11)

   

2

Saku Sporting (11)

 

Tallinna FC Levadia Must (11)

Tartu FC Santos (11)

 

Pärnu JK Vaprus Kollane (11)

   

3

JK Loo (11)

 

Tallinna FC Levadia Roheline (11)

Tartu FC Helios Punane (11)

 

Pärnu Kalev SK Valge (11)

   

4

Nõmme Kalju FC I (11)

 

Keila JK (11)

JK FC Valga (11)

 

Pärnu Kalev SK Sinine (11)

   

5

Rae Spordikool Kalev Valge (11)

 

Tallinna FC Flora Mustad (11)

FA Tartu Kalev (11)

 

FC Kuressaare Kollane (11)

   

6

JK Tallinna Kalev Valge (11)

 

Tallinna FC Flora Valged (11)

Tartu JK Tammeka Sinine (11)

       

7

Põhja-Tallinna JK Volta Must (11)

   

Sillamäe JK Dina (11)

       

8

FCI Tallinn I (11)

   

JK Narva Trans (11)

       

9

Harju JK Laagri (11)

   

Kiviõli FC Irbis (11)

       

10

JK Tabasalu Sinine (11)

   

Kohtla-Järve JK Järve (11)

       
     

B-tugevusgrupp (43 võistkonda)

       
   

U10-B.N/W

U10-B.S/E

       
           

1

FC Kose (11)

 

Viimsi MRJK Valge (11)

FC Helios Võru (11)

       

2

Nõmme Kalju FC II (11)

 

JK Tabasalu Valge (11)

FC Elva Punane (11)

       

3

Nõmme Kalju FC III (11)

 

Maardu LM II (11)

Tartu FC Helios Kollane (11)

       

4

Tallinna FC Flora Mustvalged (11)

 

JK Kuusalu Kalev (11)

Tartu FC Helios Lähte (11)

       

5

Tallinna FC Flora Rohemustad (11)

 

Tallinna JK Augur (11)

Tartu FC Helios Kõrveküla (11)

       

6

Tallinna FC Flora Rohevalged (11)

 

FC Tallinn (11)

Tartu JK Tammeka Must (11)

       

7

Rae Spordikool Kalev Sinine (11)

 

Saue JK Punane (11)

Tartu JK Tammeka Valge (11)

       

8

JK Tallinna Kalev Sinine (11)

 

Pakri SK Alexela (11)

Vändra JK Vaprus (11)

       

9

Raplamaa JK Rapla (11)

 

Kohila Püsivus (11)

Suure-Jaani United (11)

       

10

FC Nõmme United (11)

 

Raasiku FC Joker (11)

Jõgeva SK Noorus-96 (11)

       

11

Põhja-Tallinna JK Volta Roheline (11)

 

Rakvere JK Tarvas Kollane (11)

Põltsamaa Sport (11)

       

12

FCI Tallinn II (11)

 

FC Kuressaare Sinine (11)

Paide LM Järva (11)

       

13

Põhja-Tallinna KSK (11)

 

FC Hiiumaa (U11)

Paide LM Türi (11)

       

14

Harju JK Rae (11)

   

Jõhvi FC Phoenix (11)

       

15

Harju JK Valge (11)

   

Pärnu JK Vaprus Sinine (11)

       

 

 

U9 vanuseklass (2012-2013) - 92 võistkonda [2019 = 80 võistkonda]

A-tugevusgrupp (34 võistkonda)

   

U9-A.N

 

U9-A.S/E

   
         

1

Tallinna FC Ararat I (12)

 

Tallinna FC Levadia Roheline (12)

FC Elva Valge (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

   

2

Põhja-Tallinna JK Volta Must (12)

 

Tallinna JK Legion I (12)

Põlva FC Lootos I (12)

 

JK Narva Trans (12)

   

3

JK Tallinna Kalev Valge (12)

 

JK Tallinna Kalev Kratid (12)

Tartu FC Helios Punane I (12)

 

Kohtla-Järve JK Järve (12)

   

4

FC Nõmme United Punane (12)

 

Saku Sporting Sinine (12)

Tartu FC Santos Punane (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

   

5

Tallinna FC Flora Rohelised (12)

 

Harju JK Rae Punane (12)

FA Tartu Kalev (12)

       
                 

6

Tallinna FC Flora Rohevalged (12)

 

Harju JK Laagri (12)

JK FC Valga (12)

       
                 

7

FCI Tallinn I (12)

 

Viimsi MRJK Punane (12)

Tartu JK Tammeka Sinine (12)

       
                 

8

FCI Tallinn II (12)

 

Raasiku FC Joker (12)

Pärnu JK Vaprus Must (12)

       
                 

9

JK Tabasalu Sinine (12)

 

Rakvere JK Tarvas (12)

Pärnu JK Vaprus Kollane (12)

       
                 

10

FC Tallinn (12)

 

FC Kuressaare Kollane (12)

Pärnu JK Poseidon I (12)

       
                 
     

B-tugevusgrupp (58 võistkonda)

       
   

U9-B.N/E

 

U9-B.S/W

   
         

1

Tallinna FC Ararat II (12)

 

FC Kose (12)

FC Helios Võru Kollane (12)

 

FC Otepää (12)

   

2

Põhja-Tallinna JK Volta Sinine (12)

 

Saku Sporting Must (12)

FC Helios Võru Punane (12)

 

Puhja SK Barca (12)

   

3

JK Tallinna Kalev Sinine (12)

 

Saku Sporting Valge (12)

Viljandi JK Tulevik Sinine (12)

 

FC Tarvastu (12)

   

4

Tallinna FC Flora Valged (12)

 

Raplamaa JK (12)

Viljandi JK Tulevik Kollane (12)

 

Jõgeva SK Noorus-96 (12)

   

5

Tallinna FC Flora Mustad (12)

 

Harju JK Rae Valge (12)

FC Elva Roheline (12)

 

Paide Linnameeskond (12)

   

6

FC Nõmme United Must (12)

 

Maardu LM (12)

FC Elva Punane (12)

 

Pärnu JK Poseidon II (12)

   

7

FCI Tallinn III (12)

 

Saue JK Roheline (12)

Tartu FC Santos Must (12)

 

Pärnu JK Poseidon III (12)

   

8

FCI Tallinn IV (12)

 

Saue JK Punane(12)

Tartu FC Santos Valge (12)

 

Pärnu JK Poseidon IV (12)

   

9

Tallinn FC Ajax (12)

 

Viimsi MRJK Valge (12)

JK Tõrva (12)

 

Pärnu JK Vaprus Sinine (12)

   

10

JK Tabasalu Valge (12)

 

Anija JK (12)

Põlva FC Lootos II (12)

 

Parnu JK (12)

   

11

Tallinna FC Levadia Valge (12)

 

Kohila Püsivus (12)

Tartu FC Helios Kollane I (12)

 

JKTK Kratid Haapsalu (12)

   

12

Tallinna FC Levadia Must (12)

 

Keila JK (12)

Tartu FC Helios Kollane II (12)

 

FC Kuressaare Sinine (12)

   

13

Tallinna JK Legion II (12)

 

Kohtla-Järve SK Zenit (12)

Tartu FC Helios Punane II (12)

 

Vändra JK Vaprus (12)

   

14

Tallinna JK Legion III (12)

 

Kiviõli FC Irbis Punane (12)

Tartu FC Helios Oranž (12)

       

15

Tallinna KSK FC Štrommi (12)

 

Jõhvi FC Phoenix (12)

Tartu JK Tammeka Valge (12)

       
                 

 

Официальные партнеры

Magaziin
sportandme logo
Infootball.me
maxima
Noorus
PAIKSEKE
Futsal eesti
inger
Rimi
ID kutseharidus
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
akvafor
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
Mirel
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта Sillamäe JK DINA