Список наших команд в Чемпионате Эстонии и группы. Для заявки игрока необходимо оплачивать лицензию игрока, пожалуйста не забывайте это делать, без оплаты лицензии игрок не может играть в чемпионате

http://dina.ee/ru/2-uncategorised/300-oplata-litsenzii  - помощь при оплате лицензии игрока в Футбольный Союз.

 

на 23.05.2021 Лицензия оплачена

Команды

Sillamäe JK DINA 2013-14 (Лицензия оплачена) играем 4+1 вратарь

  1. Koshelev, Leonid
  2. Golub, David
  3. Danila Volodin 
  4. Ilja Galdin 
  5. Daniel Kaptejev (не оплачена лицензия)
  6. Voropaev Maksim 
  7. Razumnoi Mihhail 

Sillamäe JK DINA 2012 (Лицензия оплачена) играем 6+1 вратарь

  1. Aleksejev, Pavel
  2.  Bolšakov, Deniss
  3. Kochemba, Kirill
  4. Kochemba, Artjom
  5.  Turets, Artjom
  6. Arseni Jakovlev
  7. Demidenko, Daniil
  8. Ippolitov, Matvei 
  9. Aleksandr Kravchenko 
  10. Kuznetsov, Zahar
  11. Bogdan Kirjuškin(не оплачена лицензия)

 

Sillamäe JK DINA 2010(Лицензия оплачена) играем 8+1 вратарь

  1. Mihhailov, Mark
  2. Zaitsev, Andrei
  3. Kolossova, Jaroslava
  4. Aleksei Toštšev
  5. Hohlov, Leonid
  6. Orikov, Aleksandr
  7. Nerovny, Ivan
  8. Sabir Nikolajev
  9. Koshelev, Ilja
  10. Nerovny, Daniel
  11. Arseni Zuev
  12. Karin, Arseni
  13. Jakušev Timur
  14. Anton Kutuzov
  15. Paul Kõverik
  16. Matvei Karin  
  17. Timofei Gavrilovski(не оплачена лицензия)
  18. Andres Plauska(не оплачена лицензия)
  19. David Krivitski(не оплачена лицензия)
  20. Daniil Kolomeitsev (не оплачена лицензия)
  21. Anton Šiltsev  (не оплачена лицензия)
  22. Artjom Otdelnov (не оплачена лицензия)
  23. Alexander Gornev (не оплачена лицензия)
  24. Markell Petrov(не оплачена лицензия)

Sillamäe JK DINA 2008/ Phoenix (Лицензия оплачена) играем 11+1 вратарь

  1. Bolšakov, Stepan
  2. Brzhezinskiy, Artjom
  3. Karin, Aleksandr
  4. Semjonov Anton

Sillamäe JK DINA/ Phoenix 2006 (Лицензия оплачена) играем 11+1 вратарь

  1. Bõstrov, Grigori
  2. Pjaterikov, Aleksandr
  3. Andreev, Artem
  4. Afanasiev Ilja

Sillamäe JK DINA/ Legion девочки (Лицензия оплачена) играем 11+1 вратарь

  1. Burkova, Anastasia
  2. Panova, Marta
  3. Borotõnskaja, Kristina
  4. Ksenia Nazarova
  5. Valeria Nazarova

 

 

2021. a noorte jalgpalli meistrivõistluste liigad ja alagrupid

U16 vanuseklass (2006-2008) - 31 võistkonda [2020 = 26 võistkonda]

   
 

U16.I

U16.II

U16.III

   

1

FC Tallinn I (06)

Tallinna FC Levadia (06)

Nõmme Kalju FC (06)

   

2

Tartu JK Tammeka (06)

Tallinna JK Legion (06)

Kohila Püsivus ja Saku Sporting ÜM (06)

   

3

JK Narva Trans (06)

JK Poseidon ja Pärnu JK ÜM (06)

FC Tallinn II (06)

   

4

FCI Tallinn (06)

Viljandi JK Tulevik (06)

Tartu FC Helios (06)

   

5

Tallinna FC Flora (06)

Saue JK (06)

Lõuna-Läänemaa JK (06)

   

6

FC Elva (06)

Kohtla-Järve FC Storm (06)

Kiviõli FC Irbis ja JK Järve ÜM (06)

   

7

Tallinna JK Augur (06)

Tallinna FC Flora Rohelised (06)

Vändra JK Vaprus (06)

   

8

Pärnu JK Vaprus (06)

JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM (06)

Harju JK Laagri (06)

   

9

FA Tartu Kalev (06)

Raasiku FC Joker ja JKTK Jüri ÜM (06)

Pärnu JK Vaprus Must (06)

   

10

Jõhvi FC Phoenix (06)

FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (06)

     

11

Tallinna JK Legion I (06)

       

12

FC Kuressaare (06)

       
 

2 ringi ja 22 mängu

2 ringi ja 18 mängu

2 ringi ja 16 mängu

   

U15 vanuseklass (2007-2009) - 41 võistkonda [2020 = 37 võistkonda]

 
 

U15.I

U15.II

U15.III

U15.IV

 

1

Rakvere JK Tarvas (07)

FC Nõmme United (07)

FC Helios Võru (07)

Tallinna FC Flora Valged (07)

 

2

Tallinna FC Ararat (07)

Nõmme Kalju FC (07)

Rakvere JK Tarvas Kollane (07)

JK Vasalemma ja Pakri ÜM (07)

 

3

Tallinna FC Flora (07)

JK Tallinna Kalev Valge (07)

FC Kose (07)

FC Sillamäe (07)

 

4

Pärnu JK Vaprus (07)

FC Elva (07)

Paide Linnameeskond (07)

JK Loo (07)

 

5

Viimsi MRJK (07)

Tallinna JK Legion (07)

Tallinna FC Flora Rohevalged (07)

Läänemaa JK (07)

 

6

JK Tabasalu Sinine (07)

Tallinna FC Olymp (07)

Tallinna FC Ajax (07)

JK Tallinna Kalev Sinine (07)

 

7

Tartu JK Tammeka Sinine (07)

Tartu WJK Santos (07)

FCI Tallinn (07)

JK Tabasalu Valge (07)

 

8

FC Tallinn (07)

Põhja-Tallinna JK Volta (07)

Saku Sporting (07)

Tartu JK Tammeka Valge (07)

 

9

Harju JK Laagri (07)

Jõhvi FC Phoenix (07)

Keila JK (07)

FA Tartu Kalev (07)

 

10

Tallinna FC Levadia (07)

Tallinna FC Flora Rohelised (07)

Põlva FC Lootos (07)

Kiviõli FC Irbis ja JK Järve ÜM (07)

 

11

     

FC Kuressaare (07)

 
 

2 ringi ja 18 mängu

2 ringi ja 18 mängu

2 ringi ja 18 mängu

2 ringi ja 20 mängu

 

U14 vanuseklass (2008-2010) - 54 võistkonda [2020 = 44 võistkonda]

 
 

U14.I

U14.II S

U14.II N/E

U14.II N/W

U14.II N

1

Raasiku FC Joker ja Rae SK Kalev ÜM (08)

Tartu JK Tammeka (08)

Rakvere JK Tarvas (08)

Keila JK (08)

FC Nõmme United II (08)

2

FC Nõmme United I (08)

Tartu WJK Santos (08)

Jõhvi FC Phoenix (08)

Paide Linnameeskond (08)

Saku Sporting (08)

3

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

Põltsamaa Sport (08)

JK Kuusalu Kalev (08)

Raplamaa JK (08)

Nõmme Kalju FC II (08)

4

FCI Tallinn (08)

Tartu FC Helios (08)

Tallinna FC Flora Valged (08)

FC Kuressaare (08)

JK Tabasalu (08)

5

Nõmme Kalju FC I (08)

FC Elva (08)

FC Tallinn I (08)

FC Kose (08)

Tallinna FC Ararat (08)

6

Viimsi MRJK (08)

SK Tääksi (08)

JK Narva Trans I (08)

JK Tallinna Kalev Sinine (08)

FC Tallinn II (08)

7

Tallinna FC Flora (08)

FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (08)

JK Narva Trans II (08)

Kohila Püsivus (08)

Tallinna JK Augur (08)

8

Tallinna FC Levadia (08)

Viljandi JK Tulevik (08)

Kohtla-Järve FC Järve (08)

Läänemaa/Hiiumaa (08)

Rae Spordikool Kalev (08)

9

Pärnu JK Vaprus Kollane (08)

Pärnu JK (08)

Nõmme Kalju FC III (08)

Tallinna FC Flora Rohevalged (08)

Tallinna FC Flora Rohelised (08)

10

FA Tartu Kalev (08)

Pärnu JK Poseidon (08)

FC Haabersti (08)

Kehtna FC Fuerza (08)

JK Tallinna Kalev Valge (08)

11

 

Pärnu JK Vaprus Must (08)

FC Cosmos (08)

Saue JK (08)

Põhja-Tallinna JK Volta (08)

 

2 ringi ja 18 mängu

1 ringi ja 10 mängu + ümberform.

1 ringi ja 10 mängu + ümberform.

1 ringi ja 10 mängu + ümberform.

1 ringi ja 10 mängu + ümberform.

2021. a noorte jalgpalli klubidevaheliste võistluste alagrupid

U13 vanuseklass (2009-2010) - 56 võistkonda [2020 = 63 võistkonda]

A-tugevusgrupp 31 võistkonda ja B-tugevusgrupp 25 võistkonda

 

U13.I (A)

U13.II (A)

U13.III (A)

U13.IV (A)

U13.V (A)

1

Pärnu JK (09)

Tallinna FC Flora Valged (09)

Tallinna FC Levadia Must (09)

FC Tallinn II (09)

FA Tartu Kalev (09)

2

JK Tabasalu (09)

Harju JK Laagri Punane (09)

Tallinna FC Flora I (09)

JK Narva Trans (09)

Tartu WJK Santos (09)

3

Pärnu JK Vaprus Kollane (09)

FC Kuressaare (09)

JK Loo ja JK Sparta Maardu ÜM I (09)

Viimsi MRJK Punane (09)

Tartu JK Tammeka Sinine (09)

4

FC Tallinn I (09)

Viimsi MRJK Valge (09)

Paide Linnameeskond I (09)

Nõmme Kalju FC (09)

Põlva FC Lootos (09)

5

Tallinna FC Flora Rohelised (09)

Tallinna JK Legion I (09)

FCI Tallinn (09)

Rakvere JK Tarvas (09)

Tartu FC Helios Punane (09)

6

Keila JK (09)

JK Tallinna Kalev Valge (09)

Tartu JK Tammeka Valge (09)

Tallinna FC Flora II (09)

FC Helios Võru (09)

7

FC Nõmme United (09)

       
 

2 ringi; 12 mängu + ümberform.

2 ringi; 10 mängu + ümberform.

2 ringi; 10 mängu + ümberform.

2 ringi; 10 mängu + ümberform.

2 ringi; 10 mängu + ümberform.

U13 ümberreformimine - 31 A-tugevusgrupi võistkonda

 

U13.A

U13.B

U13.C

U13.I (A) - U13.V (A) 1.-3. kohale tulnud võistkonnad (kokku 15). 2022 hooaja U14 Esiliigasse pääsevad U13.A, U13.B ja U13.C 1.-4-koha saavutanud võistkonnad

1

     

2

     

3

     

4

     

5

     
 

2 ringi; 8 mängu

2 ringi; 8 mängu

2 ringi; 8 mängu

   
 

U13.D

U13.E

U13.F

U13.I (A) - U13.V (A) al 4.-7. kohale tulnud võistkonnad (kokku 16 võistkonda)

1

     

2

     

3

     

4

     

5

     

6

     
 

2 ringi; 8 mängu

2 ringi; 8 mängu

2 ringi; 10 mängu

   
 

U13.VI (B)

U13.VII (B)

U13.VIII (B)

U13.VI - U13.VIII alagruppides ümberformeerimist ei tule.

 

1

Tallinna FC Levadia Roheline (09)

JK Tallinna Kalev Sinine (09)

Tartu JK Tammeka Must (09)

 

2

Tallinna FC Ajax (09)

FC Tallinn III (09)

Tartu FC Helios Kollane (09)

 

3

Harju JK Laagri Valge (09)

JK Tallinna Kalev Kratid (09)

Viljandi JK Tulevik (09)

 

4

Tallinna FC Flora Rohevalged (09)

Anija JK (09)

Suure-Jaani United (09)

 

5

Saue JK (09)

Viimsi MRJK Must (09)

FC Otepää (09)

 

6

JK Loo ja JK Sparta Maardu ÜM II (09)

Saku Sporting (09)

Valga FC Warrior (09)

 

7

Tallinna JK Legion II (09)

Kohtla-Järve FC Järve (09)

Paide LM Järva (09)

 

8

Läänemaa JK (09)

TJK Legion Narva (09)

Paide Linnameeskond II (09)

 

9

Pärnu JK Vaprus Must (09)

     
 

2 ringi = 16 mängu

2 ringi = 14 mängu

2 ringi = 14 mängu

   

U12 vanuseklass (2010-2011) - 67 võistkonda, [2020 = 59 võistkonda]

 

A-tase (31 võistkonda) ja B-tase (36 võistkonda)

 
 

U12.I (A)

U12.II (A)

U12.III (A)

U12.IV (A)

 

1

Nõmme Kalju FC I (10)

Viimsi MRJK Punavalge (10)

Pärnu JK Poseidon I (10)

Tartu JK Tammeka Sinine (10)

 

2

Tallinna FC Levadia Roheline (10)

JK Tallinna Kalev Valge (10)

Pärnu JK Vaprus Kollane (10)

Tartu JK Tammeka Valge (10)

 

3

Viimsi MRJK Punane (10)

Tallinna FC Levadia Must (10)

FC Kuressaare Kollane (10)

FC Elva Valge (10)

 

4

Tallinna FC Flora Rohelised (10)

JK Tabasalu Sinine I (10)

Raplamaa JK I (10)

Viljandi JK Tulevik (10)

 

5

FC Tallinn (10)

Tallinna FC Ararat II (10)

Keila JK (10)

Tartu FC Helios Punane (10)

 

6

Tallinn FC Ararat I (10)

FCI Tallinn I (10)

Saku Sporting Sinine (10)

FA Tartu Kalev (10)

 

7

Kohtla-Järve FC Järve (10)

Jõhvi FC Phoenix (10)

Raasiku FC Joker (10)

Tartu JK Merkuur-Juunior (10)

 

8

Sillamäe JK Dina (10)

TJK Legion Narva (10)

Tallinna FC Flora (10)

   
 

2 R / 14 mängu

2 R / 14 mängu

2 R / 14 mängu

3 R / 18 mängu

 
 

U12.V (B)

U12.VI (B)

U12.VII (B)

U12.VIII (B)

 

1

Põhja-Tallinna JK Volta Sinine (10)

Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)

FC Kuressaare Sinine (10)

Tartu JK Tammeka Must (10)

 

2

Tallinna FC Flora Valged (10)

Tallinna FC Flora Rohevalged (10)

Pärnu JK Poseidon II (10)

FC Elva Punane (10)

 

3

JK Tallinna Kalev Sinine (10)

Tallinna FC Ajax (10)

Läänemaa JK (10)

Tartu FC Santos (10)

 

4

Viimsi MRJK Valge (10)

FCI Tallinn II (10)

Pärnu JK (10)

FC Helios Võru (10)

 

5

JKL Tiigrid ja Sparta Maardu ÜM (10)

Rae Spordikool Kalev (10)

Pärnu JK Vaprus Must (10)

Põltsamaa Sport (10)

 

6

Saue JK Punane (10)

Harju JK Rae Punane (10)

Haapsalu JK Kratid (10)

Paide LM Väätsa (10)

 

7

Rakvere JK Tarvas (10)

FC Kose (10)

Raplamaa JK II (10)

Peipsi Junior ja Puhja SK Barca ÜM (10)

 

8

JK Tallinna Kalev Kratid (09)

FC Nõmme United II (10)

Kohila Püsivus (10)

Vändra JK Vaprus (10)

 

9

JK Tabasalu Sinine II (10)

Tallinna JK Legion (10)

     

10

Saku Sporting Valge (10)

Nõmme Kalju FC II (10)

     
 

2 R / 18 mängu

2 R / 18 mängu

2 R / 14 mängu

2 R / 14 mängu

 

 

U11 vanuseklass (2011-2012) - 66 võistkonda (K/V - 26; T - 40) [2020 = 82 võistkonda]

 

KODUS/VÕÕRSIL-FORMAAT

 

A-tase (14 võistkonda) ja B-tase (12 võistkonda)

 
 

U11.I (A)

U11.II (A)

U11.III (B)

U11.IV (B)

 

1

Nõmme Kalju FC I (11)

Keila JK (11)

JK Tabasalu Valge (11)

Tallinna FC Flora Rohevalged (11)

 

2

Tallinna FC Flora (11)

Harju JK Punane (11)

Tallinna FC Ararat I (11)

JK Loo (11)

 

3

Tallinna FC Flora Rohelised (11)

Tallinna FC Flora Valged (11)

Tallinna FC Flora Mustad (11)

Raasiku FC Joker Aruküla (11)

 

4

JK Tallinna Kalev Valge (11)

Rae Spordikool Kalev Valge (11)

JK Tallinna Kalev Sinine (11)

Pärnu JK Vaprus Sinine (11)

 

5

Tartu FC Santos (11)

Pärnu JK Vaprus Kollane (11)

FC Kose (11)

Kiviõli FC Irbis (11)

 

6

Tartu JK Tammeka Sinine (11)

Pärnu JK Vaprus Must (11)

JK Vasalemma (11)

Kohtla-Järve FC Järve (11)

 

7

Rakvere JK Tarvas (11)

Viljandi JK Tulevik (11)

     
 

2 ringi = 12 mängu

2 ringi = 12 mängu

2 R =10 m

2 R =10 m

 

TURNIIRI-FORMAAT

   

A-tugevusgrupp 13 võistkonda ja B-tugevusgrupp 27 võistkonda

   
 

U11-A.N

U11-B.N/S

   

1

Tallinna FC Levadia Roheline (11)

Viimsi MRJK Valge (11)

FC Kuressaare Sinine (11)

   

2

FCI Tallinn I (11)

FCI Tallinn II (11)

FC Kuressaare Kollane (11)

   

3

FC Tallinn (11)

Tallinna JK Augur (11)

Pärnu JK Vaprus Valge (11)

   

4

JK Sparta Maardu Must (11)

Harju JK Laagri (11)

Raplamaa JK II (11)

   

5

Saku Sporting (11)

Tallinna FC Flora Rohemustad (11)

Paide LM Türi (11)

   

6

Raplamaa JK I (11)

Nõmme Kalju FC II (11)

Paide LM Järva (11)

   

7

Pärnu Kalev SK Sinine (11)

Tallinna FC Ararat II (11)

Tartu JK Tammeka Must (11)

   

8

Pärnu Kalev SK Valge (11)

Põhja-Tallinna JK Volta (11)

Tartu JK Tammeka Kollane (11)

   

9

JK Narva Trans (11)

Saue JK Punane (11)

Tartu JK Tammeka Valge (11)

   

10

JK Narva Trans Sinine (11)

Pakri SK Alexela (11)

JK FC Valga (11)

   

11

Tartu FC Helios Kollane (11)

JK Kuusalu Kalev (11)

Tartu FC Helios Lähte (11)

   

12

FC Helios Võru (11)

Harju JK Rae (11)

FC Elva (11)

   

13

 

Anija JK (11)

Valga FC Warrior (11)

   

14

 

Keila JK Sinine (11)

     

U10 vanuseklass (2012-2013) - 76 võistkonda [2020 = 68 võistkonda]

   

A-tugevusgrupp (31 võistkonda)

   
 

U10-A.N

U10-A.S/E

   

1

Tallinna JK Legion II (12)

Põhja-Tallinna JK Volta Must (12)

JK FC Valga (12)

   

2

Tallinna JK Legion I (12)

Tallinna FC Olymp (12)

FA Tartu Kalev (12)

   

3

Viimsi MRJK Punane (12)

FC Nõmme United (12)

Tartu WJK Santos Punane (12)

   

4

Tallinna FC Levadia Roheline (12)

Saku Sporting Sinine (12)

Tartu FC Helios Punane (12)

   

5

JK Tabasalu Sinine (12)

Pärnu JK Poseidon I (12)

FC Elva Valge (12)

   

6

FCI Tallinn I (12)

Rakvere JK Tarvas (12)

FC Helios Võru Punane (12)

   

7

FCI Tallinn II (12)

Tartu JK Tammeka Sinine (12)

Tartu JK Merkuur-Juunior (12)

   

8

FCI Tallinn IV (12)

 

Jõhvi FC Phoenix (12)

   

9

Tallinna FC Ajax (12)

 

Kiviõli FC Irbis Sinine (12)

   

10

Tallinna FC Flora Rohelised (12)

 

JK Narva Trans (12)

   

11

FC Nõmme United Punane (12)

 

Sillamäe JK Dina (12)

   

12

JK Tallinna Kalev Valge (12)

 

TJK Legion Narva (12)

   

B-tugevusgrupp (45 võistkonda)

   
 

U10-B.N/E

U10-B.S/W

   

1

Tallinna JK Legion III (12)

FC Kose (12)

FC Tarvastu (12)

   

2

Viimsi MRJK Valge (12)

Keila JK (12)

Puhja SK Barca (12)

   

3

JK Tabasalu Valge (12)

Kohila Püsivus (12)

FC Otepää (12)

   

4

FCI Tallinn III (12)

Saue JK Punane (12)

Tartu JK Tammeka Valge (12)

   

5

Tallinna FC Flora Valged (12)

Harju JK Rae Punane (12)

Tartu FC Santos Valge (12)

   

6

FC Nõmme United Must (12)

Raplamaa JK (12)

JK Tõrva (12)

   

7

Tallinna FC Flora Rohevalged (12)

Saku Sporting Valge (12)

Jõgeva SK Noorus-96 (12)

   

8

JK Tallinna Kalev Sinine (12)

Saku Sporting Must (12)

Põlva FC Lootos I (12)

   

9

Tallinna FC Ararat (12)

Rae Spordikool Kalev (12)

Viljandi JK Tulevik (12)

   

10

Nõmme Kalju FC I (12)

JK Loo (12)

FC Elva Punane (12)

   

11

Nõmme Kalju FC II (12)

JK Sparta Maardu Punane (12)

FC Helios Võru Kollane (12)

   

12

FC Kuressaare Kollane (12)

Kohtla-Järve SK Zenit (12)

Põltsamaa Sport (12)

   

13

FC Kuressaare Sinine (12)

Kohtla-Järve FC Järve (12)

Pärnu JK Poseidon II (12)

   

14

Haapsalu JK Kratid (12)

 

Vändra JK Vaprus (12)

   

15

Paide Linnameeskond (12)

 

Pärnu JK (12)

   

16

Rakvere JK Tarvas Kollane (12)

 

Pärnu JK Vaprus (12)

   

U9 vanuseklass (2013-2014) - 93 võistkonda [2020 = 89 võistkonda]

 

A-tugevusgrupp (25 võistkonda)

 
 

U9-A.N/S

 

1

Viimsi MRJK Punane (13)

Tallinna FC Flora Rohelised (13)

Tartu JK Tammeka Sinine (13)

   

2

Tallinna FC Ajax (13)

Põhja-Tallinna JK Volta (13)

Tartu WJK Santos Punane (13)

   

3

FC Tallinn I (13)

Maardu LM JK I (13)

Tartu WJK Santos Valge (13)

   

4

FCI Tallinn I (13)

Raasiku FC Joker (13)

Põlva FC Lootos I (13)

   

5

FCI Tallinn II (13)

Rakvere JK Tarvas (13)

Tartu FC Helios Punane (13)

   

6

FCI Tallinn V (13)

Rakvere JK Tarvas Must (13)

     

7

JK Tallinna Kalev Valge (13)

FC Kuressaare Kollane (13)

     

8

Tallinna FC Ararat I (13)

Haapsalu JK Kratid (13)

     

9

JK Tabasalu Sinine (13)

FC Elva (13)

     

10

Tallinna FC Flora (13)

FC Elva Valge (13)

     

B-tugevusgrupp (68 võistkonda)

 
 

U9-B.N

U9-B.S

U9-B.W

U9-B.E

 

1

Viimsi MRJK Valge (13)

Tartu JK Tammeka Valge (13)

FC Kuressaare Sinine (13)

Kohtla-Järve FC Storm (13)

 

2

Tallinna FC Levadia Roheline (13)

JK FC Valga (13)

Pärnu JK (13)

Ida-Virumaa JK Noova (13)

 

3

Nõmme Kalju FC (13)

Valga FC Warrior (13)

Pärnu JK Vaprus Kollane (13)

Jõhvi FC Phoenix (13)

 

4

Tallinna KSK FC Štrommi (13)

Jõgeva SK Noorus-96 (13)

Pärnu JK Vaprus Must (13)

Sillamäe JK Dina (13-14)

 

5

Tallinna JK Legion (13)

Tartu WJK Santos Must (13)

Pärnu JK Vaprus Sinine (13)

Kohta-Järve FC Järve (13)

 

6

Viimsi MRJK Punavalge (13)

FC Helios Võru (13)

Pärnu JK Poseidon (13)

Kohtla-Järve SK Zenit (13)

 

7

Nõmme United Punane (13)

Tartu WJK Santos Roheline (13)

Keila JK Valge (13)

Kiviõli FC Irbis (13)

 

8

FCI Tallinn III (13)

FC Elva Punane (13)

Keila JK Sinine (13)

Anija JK (13)

 

9

FCI Tallinn IV (13)

FC Elva Roheline (13)

Saue JK Punane (13)

JK Kuusalu Kalev (13)

 

10

JK Tallinna Kalev Sinine (13)

Põlva FC Lootos II (13)

Saue JK Roheline (13)

Raasiku FC Joker Aruküla Punane (13)

 

11

JK Tallinna Kalev Must (13)

Põlva FC Lootos III (13)

Saku Sporting Sinine (13)

Raasiku FC Joker Aruküla Must (13)

 

12

Tallinna FC Ararat II (13)

FA Tartu Kalev (13)

Saku Sporting Valge (13)

Rae Spordikool Kalev (13)

 

13

Harju JK Laagri (13)

Tartu FC Helios Lähte (13)

Saku Sporting Must (13)

JK Loo (13)

 

14

JK Tabasalu Valge (13)

Viljandi JK Tulevik Kollane (13)

Harju JK Rae (13)

Rakvere JK Tarvas Kollane (13)

 

15

JK Tallinna Kalev Kratid (13)

Viljandi JK Tulevik Sinine (13)

Raplamaa JK (13)

Paide Linnameeskond (13)

 

16

Tallinna FC Flora Valged (13)

Tartu FC Helios Kollane (13)

Kohila Püsivus (13)

FC Kose (13)

 

17

Tallinna FC Flora Rohevalged (13)

Tartu FC Helios Oranž (13)

     

18

Maardu LM JK II (13)

       

19

FC Tallinn II (13)

       

 

jalgpall time

jalgpall time 2

Официальные партнеры

Magaziin
sportandme logo
Infootball.me
maxima
Noorus
PAIKSEKE
Futsal eesti
inger
Rimi
ID kutseharidus
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
akvafor
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
Mirel
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта Sillamäe JK DINA