U12 VII alagrupp» MÄNGUDE KALENDER (2017)

I voor
08.04 11:00 Kohtla-Järve JK Järve (06) Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
09.04 12:30 Rakvere JK Tarvas (06) Kiviõli FC Irbis (06) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
II voor
15.04 10:00 Sillamäe JK Dina (06) Kohtla-Järve JK Järve (06) Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
16.04 12:30 Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Rakvere JK Tarvas (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
III voor
22.04 13:00 Kiviõli FC Irbis (06) Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
23.04 16:00 Rakvere JK Tarvas (06) Sillamäe JK Dina (06) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
IV voor
29.04 11:00 Kohtla-Järve JK Järve (06) Rakvere JK Tarvas (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
29.04 12:00 Sillamäe JK Dina (06) Kiviõli FC Irbis (06) Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
V voor
06.05 13:00 Kiviõli FC Irbis (06) Kohtla-Järve JK Järve (06) Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
07.05 12:30 Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Sillamäe JK Dina (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
VI voor
13.05 13:00 Kiviõli FC Irbis (06) Rakvere JK Tarvas (06) Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
14.05 12:30 Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Kohtla-Järve JK Järve (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
VII voor
20.05 11:00 Kohtla-Järve JK Järve (06) Sillamäe JK Dina (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
21.05 12:30 Rakvere JK Tarvas (06) Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
VIII voor
03.06 12:00 Sillamäe JK Dina (06) Rakvere JK Tarvas (06) Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
04.06 12:30 Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Kiviõli FC Irbis (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
IX voor
17.06 13:00 Kiviõli FC Irbis (06) Sillamäe JK Dina (06) Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
18.06 12:30 Rakvere JK Tarvas (06) Kohtla-Järve JK Järve (06) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
X voor
05.08 11:00 Kohtla-Järve JK Järve (06) Kiviõli FC Irbis (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
05.08 18:00 Sillamäe JK Dina (06) Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
XI voor
12.08 13:00 Kiviõli FC Irbis (06) Rakvere JK Tarvas (06) Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
13.08 12:30 Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Kohtla-Järve JK Järve (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
XII voor
19.08 11:00 Kohtla-Järve JK Järve (06) Sillamäe JK Dina (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
20.08 12:30 Rakvere JK Tarvas (06) Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
XIII voor
10.09 11:00  перенесена ( было 26.08 11:00) Sillamäe JK Dina (06) Rakvere JK Tarvas (06) Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
27.08 12:30 Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Kiviõli FC Irbis (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
XIV voor
02.09 13:00 Kiviõli FC Irbis (06) Sillamäe JK Dina (06) Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
03.09 14:00 Rakvere JK Tarvas (06) Kohtla-Järve JK Järve (06) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
XV voor
09.09 11:00 Kohtla-Järve JK Järve (06) Kiviõli FC Irbis (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
07.09 18:00 Sillamäe JK Dina (06) Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
XVI voor
16.09 11:00 Kohtla-Järve JK Järve (06) Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
17.09 12:30 Rakvere JK Tarvas (06) Kiviõli FC Irbis (06) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
XVII voor
23.09 12:15 Sillamäe JK Dina (06) Kohtla-Järve JK Järve (06) Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
24.09 12:30 Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Rakvere JK Tarvas (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
XVIII voor
30.09 13:00 Kiviõli FC Irbis (06) Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
01.10 12:30 Rakvere JK Tarvas (06) Sillamäe JK Dina (06) Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere
XIX voor
07.10 11:00 Kohtla-Järve JK Järve (06) Rakvere JK Tarvas (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
07.10 11:00 Sillamäe JK Dina (06) Kiviõli FC Irbis (06) Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe
XX voor
14.10 13:00 Kiviõli FC Irbis (06) Kohtla-Järve JK Järve (06) Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
10.10 18:00 Kohtla-Järve FC Viru Star (06) Sillamäe JK Dina (06) Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
 

Официальные партнеры

SMSRaha
sportandme logo
Infootball.me
Matveika
Noorus
krunk
Futsal eesti
inger
MDF 114 46
laagna
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
webstudio
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
liivarand
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта rtsasuk