Turniir toimub pühapäeval, 27. augustil algusega kell 11.00  Sillamäe staadionil, Kesk 30
Turniiri läbiviija Sillamäe JK Dina (kontakt Nikolai Toštšev, tel 5562 6888), kohtunikud Andres Külle ja Andrei Gornev
Osalejad võistkonnad: Sillamäe JK Dina, FC Elva Valge, Tartu FC Santos, Rakvere JK Tarvas Kollane ja Kohtla-Järve JK Järve

Mänguaeg 2x10 min.

Ajakava:
I väljak
11.00 Sillamäe JK Dina - Kohtle-Järve JK Järve
11.35 FC Elva Valge - Rakvere JK Tarvas Kollane
12.10 Rakvere JK Tarvas Kollane - Kohtla-Järve JK Järve
12.45 Sillamäe JK Dina - FC Elva Valge
13.20 Sillamäe JK Dina - Rakvere JK Tarvas Kollane
II väljak
11.00 Tartu FC Santos - Rakvere JK Tarvas Kollane
11.35 Sillamäe JK Dina - Tartu FC Santos
12.10 FC Elva Valge - Tartu FC Santos
12.45 Kohtla-Järve JK Järve - Tartu FC Santos
13.20 Kohtla-Järve JK Järve - FC Elva Valge

 

Состав команды  Sillamäe JK DINA (09)

Aleksejev, Marat, 2010-02-23
VV
0
06.05.2017
30.11.2017
 
Gavrilovski, Timofei, 2010-12-16
VV
0
24.03.2017
30.11.2017
 
Gornev, Alexander, 2011-05-09
0
 
03.05.2017
30.11.2017
 
Hohlov, Leonid, 2010-03-20
VV
0
07.04.2017
30.11.2017
 
Karin, Arseni, 2011-09-20
0
 
11.05.2017
30.11.2017
 
Kolomeitsev, Daniil, 2009-01-29
VV
0
18.05.2017
30.11.2017
 
Mihhailov, Mark, 2010-04-16
VV
0
06.03.2017
30.11.2017
 
Nerovny, Ivan, 2009-05-29
VV
0
24.04.2017
30.11.2017
 
Zaitsev, Andrei, 2010-07-04
VV
0
23.03.2017
30.11.2017
 
Toštšev, Aleksei, 2010-10-06
VV
8
16.03.2017
30.11.2017
 

 

3. turniir

Turniiri toimub pühapäeval, 06. augustil algusega kell 10.00 Rakvere Linnastaadionil, Kastani 12
Turniiri läbiviija Rakvere JK Tarvas Kollane (kontakt Andres Pajo, tel 505 8371), peakohtunik Taavi Küngas
Osalejad võistkonnad: Rakvere JK Tarvas Kollane, FC Elva Valge, Tartu JK Tammeka Raadi, Sillamäe JK Dina ja Jõhvi FC Lokomotiv Sinine

Mänguaeg 2x10 min.

10.00  JK Tarvas - Jõhvi Lokomotiv
10.30  JK Tammeka - Sillamäe Dina
11.10  Jõhvi Lokomotiv - JK Tammeka
11.40  FC Elva - JK Tarvas
12.20  JK Tammeka - FC Elva
12.50  Sillamäe Dina - Jõhvi Lokomotiv
13.30  FC Elva - Sillamäe Dina
14.00  JK Tarvas - JK Tammeka
14.40  Sillamäe Dina - JK Tarvas
15.10  Jõhvi Lokomotiv - FC Elva

18. juuni

II VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 18. juunil algusega kell 11.00 Rakvere kunstmurul, Võidu 67
Turniiri läbiviija Rakvere JK Tarvas Must (kontakt Andres Pajo, tel 505 8371), peakohtunik Taavi Küngas
Osalejad võistkonnad: FC Elva Valge, Viljandi JK Tulevik I, Sillamäe JK Dina, Rakvere JK Tarvas Kollane ja Rakvere JK Tarvas Must

Mänguaeg 2x10 min.

Võiks olla nii:

Ajakava:
11.00  Viljandi JK Tulevik I - Rakvere JK Tarvas Must
11.25  Sillamäe JK Dina - Rakvere JK Tarvas Kollane
12.00  Rakvere JK Tarvas Must - Sillamäe JK Dina
12.25  FC Elva Valge - Viljandi JK Tulevik I
13.00  Sillamäe JK Dina - FC Elva Valge
13.25  Rakvere JK Tarvas Kollane - Rakvere JK Tarvas Must
14.00  FC Elva Valge - Rakvere JK Tarvas Kollane
14.25  Viljandi JK Tulevik I - Sillamäe JK Dina
15.00  Rakvere JK Tarvas Kollane - Viljandi JK Tulevik I
15.25  Rakvere JK Tarvas Must - FC Elva Valge 

 

 

 


U9-A.SE liigaturniir III voor toimub 6. august Rakveres, Linnastaadionil ( Kastani 12 ). Mängud murul.
Mängude algus kell 11.00, ajakava ilmub Jalgpalliliidu kodulehel

 

 

 


 

IV voor .  2.turniir

Turniir toimub pühapäev, 27. augustil algusega kell 11.00 Sillamäe staadionil, Kesk 30, Sillamäe
Turniiri läbiviija Sillamäe JK DINA (09) (kontakt Nikolai Tostsev, tel 55626888), kohtunikud Andres Külle ja Andrei Gornev.
Osalejad võistkonnad: Sillamäe JK DINA (09), FC Elva Valge (09), Rakvere JK Tarvas Kollane (09), Tartu FC Santos (09) ja Kohtla-Järve JK Järve (09)

 

F

start

end

mäng 1

mäng 2

result

1

А

11:00

11:20

Sillamäe JK Dina (09)

Kohtla-Järve JK Järve (09)

 

2

B

11:00

11:20

Tartu FC Santos (09)

Rakvere JK Tarvas Kollane (09)

 

3

А

11:35

11:55

FC Elva Valge (09)

Rakvere JK Tarvas Kollane (09)

 

4

B

11:35

11:55

Sillamäe JK Dina (09)

Tartu FC Santos (09)

 

5

А

12:10

12:30

Rakvere JK Tarvas Kollane (09)

Kohtla-Järve JK Järve (09)

 

6

B

12:10

12:30

FC Elva Valge (09)

Tartu FC Santos (09)

 

7

А

12:45

13:05

Sillamäe JK Dina (09)

FC Elva Valge (09)

 

8

B

12:45

13:05

Kohtla-Järve JK Järve (09)

Tartu FC Santos (09)

 

9

А

13:20

13:40

Sillamäe JK Dina (09)

Rakvere JK Tarvas Kollane (09)

 

10

B

13:20

13:40

Kohtla-Järve JK Järve (09)

FC Elva Valge (09)

 
Lõuna-Eesti ja Ida-Virumaa (U9-A.S/E)  
mängu aeg 2 x 10 min (5 v/k)  
paus võistkonna 2 mängu vahel 10 min (minimaalselt)

21 mai

№    start end team 2008 team 2008  
1 А 11:00 11:20 Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09) Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09)  
2 B 11:00 11:20

Sillamäe JK Dina (09)

goals - Kolomeitsev Daniil

Tartu JK Tammeka Sinine (09) 1-4
3 А 11:35 11:55 Viljandi JK Tulevik I (09) Tartu JK Tammeka Sinine (09)  
4 B 11:35 11:55 Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09)

Sillamäe JK Dina (09)

goals - Kolomeitsev Daniil - 3

goals - Hohlov Leonid

3-4
5 А 12:10 12:30 Tartu JK Tammeka Sinine (09) Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09)  
6 B 12:10 12:30 Viljandi JK Tulevik I (09)

Sillamäe JK Dina (09)

goals- Kolomeitsev Daniil 3

goals - Hohlov Leonid

goals - Toštšev Aleksei

4-5
7 А 12:45 13:05 Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09) Viljandi JK Tulevik I (09)  
8 B 12:45 13:05 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09)

Sillamäe JK Dina (09)

goals- Kolomeitsev Daniil 

goals - Hohlov Leonid - 3

goals - Toštšev Aleksei

goals - Aleksejev Marat

goals - Zaitsev Andrei - 4

 3-10
9 А 13:20 13:40 Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09) Tartu JK Tammeka Sinine (09)  
10 B 13:20 13:40 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09) Viljandi JK Tulevik I (09)  

 

Состав команды  Sillamäe JK DINA (09)

Aleksejev, Marat, 2010-02-23
VV
0
06.05.2017
30.11.2017
 
Gavrilovski, Timofei, 2010-12-16
VV
0
24.03.2017
30.11.2017
 
Gornev, Alexander, 2011-05-09
0
 
03.05.2017
30.11.2017
 
Hohlov, Leonid, 2010-03-20
VV
0
07.04.2017
30.11.2017
 
Karin, Arseni, 2011-09-20
0
 
11.05.2017
30.11.2017
 
Kolomeitsev, Daniil, 2009-01-29
VV
0
18.05.2017
30.11.2017
 
Mihhailov, Mark, 2010-04-16
VV
0
06.03.2017
30.11.2017
 
Nerovny, Ivan, 2009-05-29
VV
0
24.04.2017
30.11.2017
 
Zaitsev, Andrei, 2010-07-04
VV
0
23.03.2017
30.11.2017
 
Toštšev, Aleksei, 2010-10-06
VV
8
16.03.2017
30.11.2017
 

 

 

Lõuna-Eesti ja Ida-Virumaa (U9-A.S/E)  
mängu aeg 2 x 10 min (5 v/k)  
paus võistkonna 2 mängu vahel 10 min (minimaalselt)

Turniiri korraldav võistkond

                 
                   
                   

I voor

   

II voor

   

III voor

   

IV voor

1.turniir

   

1.turniir

   

1.turniir

   

1.turniir

FC Elva Valge (09)

   

FC Elva Valge (09)

   

Tartu FC Helios Kollane (09)

   

Tartu FC Helios Punane (09)

Tartu FC Helios Kollane (09)

   

Viljandi JK Tulevik I (09)

   

Tartu JK Tammeka Sinine (09)

   

Tartu JK Tammeka Sinine (09)

Tartu FC Helios Punane (09)

   

Sillamäe JK Dina (09)

   

Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09)

   

Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09)

Tartu FC Santos (09)

   

Rakvere JK Tarvas Kollane (09)

   

JK Narva Trans (09)

   

JK Narva Trans (09)

Tartu JK Tammeka Raadi (09)

   

Rakvere JK Tarvas Must (09)

   

Kohtla-Järve JK Järve (09)

   

JK Sillamäe Kalev (09)

2.turniir

   

2.turniir

   

2.turniir

   

2.turniir

Tartu JK Tammeka Sinine (09)

   

Tartu JK Tammeka Sinine (09)

   

Viljandi JK Tulevik I (09)

   

Sillamäe JK Dina (09)

Viljandi JK Tulevik I (09)

   

Tartu FC Helios Kollane (09)

   

Tartu FC Helios Punane (09)

   

FC Elva Valge (09)

Sillamäe JK Dina (09)

   

Tartu FC Helios Punane (09)

   

Tartu FC Santos (09)

   

Tartu FC Santos (09)

Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09)

   

JK Sillamäe Kalev (09)

   

Rakvere JK Tarvas Must (09)

   

Rakvere JK Tarvas Kollane (09)

Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09)

   

Kohtla-Järve JK Järve (09)

   

JK Sillamäe Kalev (09)

   

Kohtla-Järve JK Järve (09)

3.turniir

   

3.turniir

   

3.turniir

   

3.turniir

JK Narva Trans (09)

   

JK Narva Trans (09)

   

Rakvere JK Tarvas Kollane (09)

   

Rakvere JK Tarvas Must (09)

Rakvere JK Tarvas Kollane (09)

   

Tartu FC Santos (09)

   

FC Elva Valge (09)

   

Tartu FC Helios Kollane (09)

Rakvere JK Tarvas Must (09)

   

Tartu JK Tammeka Raadi (09)

   

Tartu JK Tammeka Raadi (09)

   

Tartu JK Tammeka Raadi (09)

JK Sillamäe Kalev (09)

   

Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09)

   

Sillamäe JK Dina (09)

   

Viljandi JK Tulevik I (09)

Kohtla-Järve JK Järve (09)

   

Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09)

   

Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09)

   

Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09)

                   

Soovituslik toimumisaeg:

   

Soovituslik toimumisaeg:

   

Soovituslik toimumisaeg:

   

Soovituslik toimumisaeg:

20. ndl - 20. ja 21. mai

   

23. ndl -11. juuni

   

31. ndl - 05. või 06.august

   

34. ndl - 26. või 27. august

21. ndl - 28. mai

   

24. ndl - 17. ja 18. juuni

   

32 .ndl - 12. või 13.august

   

35. ndl - 02. või 03.september

                   

NB!

                 

Официальные партнеры

SMSRaha
sportandme logo
Infootball.me
Matveika
Noorus
krunk
Futsal eesti
inger
MDF 114 46
laagna
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
webstudio
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
liivarand
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта rtsasuk