3 тур по 2010 г состоится в Йыхви  11 августа. Превая игра в 11:00

Väljaku aadress

Pargi 1, 41537 Jõhvi

РАСПИСАНЕ ИГР ЗДЕСЬ

 

1 тур по 2010 г состоится в Saku 18 августа . Превая игра в 10:00

РАСПИСАНЕ ИГР ЗДЕСЬ

Koduväljak   Saku kunstmuruväljak, 

Väljaku aadress : Tallinna mnt 10, 75501 Saku

 

Первый тур чемпионата Эстонии по 2010 перенесен на 18 августа. Следующий 2 тур состоится 9 июня в Силламяэ

Состав команды Sillamäe JK Dina I (10)  (данные на 21.05.2019)

   фамилия имя лицензия оплачена  в заявку команды внесен  
Hohlov, Leonid   да  да
 2  Mihhailov, Mark  да  да
 3  Toštšev, Aleksei  да  да
 4  Zaitsev Andrei да да
 5  Otdelnov Artjom да да
 6  Kutuzov Anton   да   да
 Aleksejev Marat   да  да 
8 Aleksandr Orikov да да
9 Krutov Mark  нет  нет
10  Alekseev Saveli да да
11 Karin Matvei да да

Оплата лицензии в футбольный союз 15 евро в год помощь при оплате  здесь

Состав команды Sillamäe JK Dina II (10)  (данные на 04.05.2019)

   фамилия имя лицензия оплачена  в заявку команды внесен  
Belov, Ustin  да  да
 2 Eder, Kiira-Sofia  да  да
 3 Gavšina, Diana  да  да
 4 Grigorieva, Milena да да
 5 Grigorieva, Polina да  да
 6 Kolossova, Jaroslava   да  да
Kolu, Evan, да   да
8 Tultseva, Amelia, да да
9 Volkova, Aleksandra да да
10 Klyuchev, Ivan да да

 II voor  4.turniir   09.06.2019   Sillamäe kunstmuruväljak  Kesk 30, 40232 Sillamäe

F

start

end

team 1

team 2

result 09.06

1

A

13:45

14:15

Tallinna FC Flora Valged (10)

Jõhvi FC Phoenix (10)

4-2 

2

B

13:45

14:15

Sillamäe JK Dina II (10)

Sillamäe JK Dina I (10)

1-13 

3

A

14:27

14:57

Tallinna FC Flora Valged (10)

Sillamäe JK Dina II (10)

14-1 

4

B

14:27

14:57

Sillamäe JK Dina I (10)

Jõhvi FC Phoenix (10)

1-2 

5

A

15:09

15:39

Tallinna FC Flora Valged (10)

Sillamäe JK Dina I (10)

7-1 

6

B

15:09

15:39

Jõhvi FC Phoenix (10)

Sillamäe JK Dina II (10)

5-0 

 


 

 

 

U10-A.N/E   2010

                     

mängu aeg 2 x 15 min (4 v/k) ja 2 x 12 min (5 v/k)

               

paus võistkonna 2 mängu vahel 10 min (minimaalselt)

               

Turniiri korraldav võistkond

Кто проводит турнир

                     

Võistkonnad

   

I voor

 

II voor

 

III voor

 

IV voor

   

U10-A.N/E

   

1.turniir

 

1.turniir

 

1.turniir

 

1.turniir

   

Tallinna FC Ararat (10)

   

Tallinna FC Ararat (10)

 

FC Nõmme United Must (10)

 

Tallinna FC Flora Rohelised (10)

 

FC Tallinn (10)

   

FC Tallinn (10)

   

FC Tallinn (10)

 

Harju JK Rae Punane (10)

 

JK Tabasalu Sinine (10)

 

JK Tallinna Kalev Valge (10)

   

Tallinna FC Flora Rohelised (10)

   

Tallinna FC Flora Rohelised (10)

 

Kohtla-Järve JK Järve (10)

 

Harju JK Rae Punane (10)

 

Nõmme Kalju FC II (10)

   

Tallinna FC Flora Valged (10)

   

Tallinna FC Flora Valged (10)

 

Saku Sporting Valge (10)

 

Viimsi MRJK Punane (10)

 

Sillamäe JK Dina I (10)

   

Harju JK Punane (10)

   

2.turniir

 

2.turniir

 

2.turniir

 

2.turniir

   

Harju JK Rae Punane (10)

   

Harju JK Punane (10)

 

FC Tallinn (10)

 

Tallinna FC Flora Valged (10)

 

Tallinna FC Flora Rohelised (10)

   

FCI Tallinn I (10)

   

Harju JK Rae Punane (10)

 

FCI Tallinn I (10)

 

Saku Sporting Sinine (10)

 

Harju JK Punane (10)

   

FCI Tallinn II (10)

   

FCI Tallinn I (10)

 

Saue JK Punane (10)

 

Saue JK Punane (10)

 

Jõhvi FC Phoenix (10)

   

JK Tallinna Kalev Valge (10)

   

FCI Tallinn II (10)

 

JK Tabasalu Sinine (10)

 

Nõmme Kalju FC II (10)

 

FCI Tallinn I (10)

   

Jõhvi FC Phoenix (10)

   

3.turniir

 

3.turniir

 

3.turniir

 

3.turniir

   

Kohtla-Järve JK Järve (10)

   

JK Tallinna Kalev Valge (10)

 

Tallinna FC Flora Rohelised (10)

 

FC Tallinn (10)

 

Tallinna FC Flora Valged (10)

   

Saue JK Punane (10)

   

Jõhvi FC Phoenix (10)

 

FCI Tallinn II (10)

 

FCI Tallinn II (10)

 

FCI Tallinn II (10)

   

Nõmme Kalju FC I (10)

   

Kohtla-Järve JK Järve (10)

 

Nõmme Kalju FC I (10)

 

FC Nõmme United Must (10)

 

Sillamäe JK Dina II (10)

   

Nõmme Kalju FC II (10)

   

Saue JK Punane (10)

 

Saku Sporting Sinine (10)

 

Harju JK Punane (10)

 

Viimsi MRJK Punane (10)

   

FC Nõmme United Must (10)

   

4.turniir

 

4.turniir

 

4.turniir

 

4.turniir

   

Viimsi MRJK Punane (10)

   

Nõmme Kalju FC I (10)

 

Tallinna FC Flora Valged (10)

 

FCI Tallinn I (10)

 

Tallinna FC Ararat (10)

   

JK Tabasalu Sinine (10)

   

Nõmme Kalju FC II (10)

 

Sillamäe JK Dina II (10)

 

JK Tallinna Kalev Valge (10)

 

Harju JK Rae Punane (10)

   

Saku Sporting Sinine (10)

   

FC Nõmme United Must (10)

 

Jõhvi FC Phoenix (10)

 

Nõmme Kalju FC I (10)

 

Saue JK Punane (10)

   

Saku Sporting Valge (10)

   

Viimsi MRJK Punane (10)

 

Sillamäe JK Dina I (10)

 

Saku Sporting Valge (10)

 

Nõmme Kalju FC I (10)

   

Sillamäe JK Dina I (10)

   

5.turniir

 

5.turniir

 

5.turniir

 

5.turniir

   

Sillamäe JK Dina II (10)

   

JK Tabasalu Sinine (10)

 

Harju JK Punane (10)

 

Tallinna FC Ararat (10)

 

Kohtla-Järve JK Järve (10)

   
     

Saku Sporting Sinine (10)

 

JK Tallinna Kalev Valge (10)

 

Jõhvi FC Phoenix (10)

 

FC Nõmme United Must (10)

   
     

Saku Sporting Valge (10)

 

Viimsi MRJK Punane (10)

 

Kohtla-Järve JK Järve (10)

 

JK Tabasalu Sinine (10)

   
     

Sillamäe JK Dina I (10)

 

Nõmme Kalju FC II (10)

 

Sillamäe JK Dina I (10)

 

Saku Sporting Sinine (10)

   
     

Sillamäe JK Dina II (10)

 

Tallinna FC Ararat (10)

 

Sillamäe JK Dina II (10)

 

Saku Sporting Valge (10)

   
                       
     

Soovituslik toimumisaeg:

 

Soovituslik toimumisaeg:

 

Soovituslik toimumisaeg:

 

Soovituslik toimumisaeg:

   
     

20. ndl - 18. ja 19. mai

 

23. ndl - 8. ja 9.  juuni

 

31. ndl - 3. või 4. august

 

34. ndl - 24. või 25. august

   
     

21. ndl - 26. mai

 

24. ndl - 15. ja 16. juuni

 

32. ndl - 10. või 11. august

 

35. ndl - 31. augus või 1. september

   
                       
     

NB!

               
     

Kuna 25. mai on Klubijalgpalli päev, siis sellel kuupäeval palume turniire mitte korraldada

       
                       

 

 

Официальные партнеры

Magaziin
sportandme logo
Infootball.me
maxima
Noorus
PAIKSEKE
Futsal eesti
inger
Rimi
ID kutseharidus
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
akvafor
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
Mirel
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта Sillamäe JK DINA