Turniir toimub laupäeval, 26. augustil algusega kell 09.30 Sillamäe staadionil, Kesk 30

Turniiri läbiviija Sillamäe JK Dina Punane (kontakt Nikolai Toštšev, tel 5562 6888)kohtunikud Andres Külle ja Andrei Gornev
Osalejad võistkonnad: Sillamäe JK Dina Punane, Kohtla-Järve JK Järve II, Tartu JK Merkuur-Juunior, Tartu FC Santos II ja JK Narva Trans

Mänguaeg on 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

Ajakava:
I väljak
09.30 Sillamäe JK Dina Punane - Kohtla-Järve JK Järve II
10.10 Tartu JK Merkuur-Juunior - Tartu FC Santos II
10.50 Tartu FC Santos II - Kohtla-Järve JK Järve II
11.30 Sillamäe JK Dina Punane - Tartu JK Merkuur-Juunior
12.10 Sillamäe JK Dina Punane - Tartu FC Santos II
II väljak
09.30 JK Narva Trans - Tartu FC Santos II
10.10 Sillamäe JK Dina Punane - JK Narva Trans
10.50 Tartu JK Merkuur-Juunior - JK Narva Trans
11.30 Kohtla-Järve JK Järve II - JK Narva Trans
12.10 Kohtla-Järve JK Järve II - Tartu JK Merkuur-Juunior

 

 Mänguaeg on 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

 

Turniir toimub pühapäeval, 06. augustil algusega kell 11.00 Tartu Sepa Jalgpallikekuse kunstmurul, Sepa 15a
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Sinine (kontakt Rainer Klement, tel 522 2628), kohtunikud Ken Viidebaum ja Erki Kade
Osalejad võistkonnad: Kohtla-Järve JK Järve I, Sillamäe JK Dina Punane, Tartu FC Helios, Tartu JK Merkuur-Juunior ja Tartu JK Tammeka Sinine

Mänguaeg on 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

Ajakava:
I väljak
11.00 Sillamäe JK Dina Punane - Tartu JK Tammeka Sinine
11.45 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Helios
12.30 Tartu FC Helios - Kohtla-Järve JK Järve I
13.15 Kohtla-Järve JK Järve I - Tartu JK Merkuur-Juunior
14.00 Tartu JK Merkuur-Juunior - Sillamäe JK Dina Punane
II väljak
11.00 Tartu FC Helios - Tartu JK Merkuur-Juunior
11.45 Kohtla-Järve JK Järve I - Sillamäe JK Dina Punane
12.30 Tartu JK Merkuur-Juunior - Tartu JK Tammeka Sinine
13.15 Sillamäe JK Dina Punane - Tartu FC Helios
14.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Kohtla-Järve JK Järve I

 

 

1. turniir

Turniir toimub esmaspäeval, 17. juunil algusega kell 12.00 Ahtme Gümnaasiumi staadionil, Altserva 6, Kohtla-Järve
Turniiri läbiviija Kohtla-Järve FC Viru Star (kontakt Alexander Ryabchun, tel 558 4542), Dmitri Kolpakov ja Valeri Kolbasnik
Osalejad võistkonnad: Sillamäe JK Dina Punane, FC Elva Valge, Kohtla-Järve JK Järve II, Tartu JK Tammeka Sinine ja Kohtla-Järve FC Viru Star

Ajakava:
I väljak
12.00 Kohtla-Järve FC Viru Star - Kohtla-Järve JK Järve II
12.40 Kohtla-Järve FC Viru Star - Sillamäe JK Dina Punane
13.20 Sillamäe JK Dina Punane - Tartu JK Tammeka Sinine
14.00 Kohtla-Järve FC Viru Star - Tartu JK Tammeka Sinine
14.40 Kohtla-Järve FC Viru Star - FC Elva Valge
II väljak
12.00 Sillamäe JK Dina Punane - FC Elva Valge
12.40 FC Elva Valge - Tartu JK Tammeka Sinine
13.20 FC Elva Valge - Kohtla-Järve JK Järve II
14.00 Sillamäe JK Dina Punane - Kohtla-Järve JK Järve II
14.40 Kohtla-Järve JK Järve II - Tartu JK Tammeka Sinine


 

 

Mänguaeg on 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

 IV voor .  2.turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. augustil algusega kell 09.30 Sillamäe staadionil, Kesk 30, Sillamäe
Turniiri läbiviija illamäe JK DINA (08) (kontakt Nikolai Tostsev, tel 55626888), kohtunikud Andres Külle ja Andrei Gornev.
Osalejad võistkonnad: Sillamäe JK Dina Punane (08), JK Narva Trans (08), Kohtla-Järve JK Järve II (08), Tartu JK Merkuur-Juunior (08) ja tu FC Santos II (08)

 

F

start

end

mäng 1

mäng 2

result

1

А

9:30

9:54

Sillamäe JK DINA (08)

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

 

2

B

9:30

9:54

JK Narva Trans (08)

Tartu FC Santos II (08)

 

3

А

10:10

10:34

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

Tartu FC Santos II (08)

 

4

B

10:10

10:34

Sillamäe JK DINA (08)

JK Narva Trans (08)

 

5

А

10:50

11:14

Tartu FC Santos II (08)

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

 

6

B

10:50

11:14

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

JK Narva Trans (08)

 

7

А

11:30

11:54

Sillamäe JK DINA (08)

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

 

8

B

11:30

11:54

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

JK Narva Trans (08)

 

9

А

12:10

12:34

Sillamäe JK DINA (08)

Tartu FC Santos II (08)

 

10

B

12:10

12:34

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

 

 


 

Nagu kõigile osapooltele sobis, siis teeme U10 I. vooru 1. turniir Palupera staadionil 27.05 algusega kell 10.30. Saame mängida korraga kahel väljakul mis tähendab, et turniir lõppeb seega hiljemalt 13:30. Palupera staadioni asukoht - https://goo.gl/maps/7vQCGJY3CF62 Staadionil pesemisvõimalusega riietusruum puudub kuid vajadusel saab peale mängu kasutada Elvas asuvaid riietusruume.
Ajakava:
Aeg Väljak
10:30 A FC Elva Valge (08) Tartu FC Helios (08)
10:30 B Tartu FC Helios Kollane (08) Tartu FC Helios Punane (08)
11:05 A FC Elva Valge (08) Sillamäe JK Dina Punane (08)    0-2 goals goals - Klimov Andrei - 2
11:05 B Tartu FC Helios (08) Tartu FC Helios Kollane (08)
11:40 A Tartu FC Helios Punane (08) Sillamäe JK Dina Punane (08)  2-1 goals - Borotonskaja Kristina
11:40 B FC Elva Valge (08) Tartu FC Helios Kollane (08)
12:15 A Tartu FC Helios (08) Tartu FC Helios Punane (08)
12:15 B Tartu FC Helios Kollane (08) Sillamäe JK Dina Punane (08)  0-7  goalsgoalsgoalsgoals -Brzhezinskiy  Artjom, goals goals- Klimov Andrei, goals - Karin  Aleksandr
12:50 A FC Elva Valge (08) Tartu FC Helios Punane (08)
12:50 B Tartu FC Helios (08) Sillamäe JK Dina Punane (08)  0-6  goalsgoalsgoalsgoals - Karin  Aleksandrgoals - Klimov Andrei, goals - Brzhezinskiy  Artjom

 

Состав команды Sillamäe JK Dina Punane (08)

Afanasiev, Artur, 2008-02-21 MEL
VV
0
23.03.2017
30.11.2017
 
Bolšakov, Stepan, 2008-09-12
VV
0
16.03.2017
30.11.2017
 
Borotõnskaja, Kristina, 2007-08-24
VV
0
21.04.2017
30.11.2017
 
Brzhezinskiy, Artjom, 2008-07-20 MEL
VV
0
30.03.2017
30.11.2017
 
Bukin, Timur, 2007-10-02
VV
0
08.05.2017
30.11.2017
 
Karin, Aleksandr, 2008-05-30
VV
0
21.03.2017
30.11.2017
 
Klimov, Andrey, 2009-06-12 MEL
PK
10
07.04.2017
30.11.2017
 
Semjonov, Anton, 2008-08-30
VV
0
24.04.2017
30.11.2017
 
Vitkovski, Maksim, 2008-05-05
VV
0
21.04.2017
30.11.2017
 

 

Lõuna-Eesti - Ida-Virumaa (U10-A.S/E)  
mängu aeg 2 x 12 min (5 võistkonda)  
paus võistkonna 2 mängu vahel 10 min (minimaalselt)

I voor

   

II voor

   

III voor

   

IV voor

1.turniir

   

1.turniir

   

1.turniir

   

1.turniir

Sillamäe JK Dina Punane (08)

   

Sillamäe JK Dina Punane (08)

   

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

   

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

FC Elva Valge (08)

   

FC Elva Valge (08)

   

Sillamäe JK Dina Punane (08)

   

FC Elva Valge (08)

Tartu FC Helios (08)

   

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

   

Tartu FC Helios (08)

   

Tartu FC Helios (08)

Tartu FC Helios Kollane (08)

   

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

   

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

   

Tartu FC Helios Punane (08)

Tartu FC Helios Punane (08)

   

Kohtla-Järve FC Viru Star (08)

   

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

   

FC Helios Võru (08)

2.turniir

   

2.turniir

   

2.turniir

   

2.turniir

FC Helios Võru (08)

   

FC Helios Võru (08)

   

Tartu FC Santos I (08)

   

Sillamäe JK Dina Punane (08)

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

   

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

   

FC Elva Valge (08)

   

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

   

Tartu FC Helios (08)

   

FC Helios Võru (08)

   

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

   

Tartu FC Helios Kollane (08)

   

JK Narva Trans (08)

   

Tartu FC Santos II (08)

JK Narva Trans (08)

   

Tõrva JK (08)

   

Tõrva JK (08)

   

JK Narva Trans (08)

3.turniir

   

3.turniir

   

3.turniir

   

3.turniir

Tartu FC Santos I (08)

   

Tartu FC Santos I (08)

   

Tartu FC Helios Kollane (08)

   

Tartu FC Santos I (08)

Tartu FC Santos II (08)

   

Tartu FC Santos II (08)

   

Tartu FC Helios Punane (08)

   

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

   

Tartu FC Helios Punane (08)

   

Tartu FC Santos II (08)

   

Tõrva JK (08)

Tõrva JK (08)

   

Tartu JK Merkuur-Juunior (08)

   

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

   

Kohtla-Järve FC Viru Star (08)

Kohtla-Järve FC Viru Star (08)

   

JK Narva Trans (08)

   

Kohtla-Järve FC Viru Star (08)

   

Tartu FC Helios Kollane (08)

                   

Soovituslik toimumisaeg:

   

Soovituslik toimumisaeg:

   

Soovituslik toimumisaeg:

   

Soovituslik toimumisaeg:

20. ndl - 20. ja 21. mai

   

23. ndl -11. juuni

   

31. ndl - 05. või 06.august

   

34. ndl - 26. või 27. august

21. ndl - 28. mai

   

24. ndl - 17. ja 18. juuni

   

32 .ndl - 12. või 13.august

   

35. ndl - 02. või 03.september

                   

NB!

   

Turniiri korraldav võistkond

           

Официальные партнеры

SMSRaha
sportandme logo
Infootball.me
Matveika
Noorus
krunk
Futsal eesti
inger
MDF 114 46
laagna
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
webstudio
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
liivarand
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта rtsasuk