Turniir toimub , 2. septemberil algusega kell 11.00 Sillamäe staadionil, Kesk 30 

Turniiri läbiviija Sillamäe JK Dina Punane (kontakt Nikolai Toštšev, tel 5562 6888) kohtunik Aleksandr Guštšin
Osalejad võistkonnad: Sillamäe JK Dina 08, Kohtla-Järve JK Järve 08, Tartu JK Tammeka Valge (08), FC Elva Punane (08)

start

end

team 1 2008

team 2   2008

result 02.09

1

11:00

11:30

Sillamäe JK Dina (08)

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

2-1 

2

11:45

12:15

Tartu JK Tammeka Valge (08)

FC Elva Punane (08)

6-0 

3

12:30

13:00

Sillamäe JK Dina (08)

Tartu JK Tammeka Valge (08)

1-2 

4

13:15

13:45

FC Elva Punane (08)

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

0-8

5

14:00

14:30

Sillamäe JK Dina (08)

FC Elva Punane (08)

11-0 

6

14:45

15:15

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

Tartu JK Tammeka Valge (08)

3-1 

 

 

 

 

JK Welco korraldatav U11 poisid III vooru 3. turniir toimub 12. augustil
Annelinna staadionil (Annemõisa 6, Tartu).  12.08.2018   Sillamäe JK Dina (08)

12.08 15:00 Sillamäe JK Dina (08) Tartu JK Welco (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 15:00 Pärnu JK Vaprus Must (08) Valga FC Warrior (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 15:40 JK FC Valga (08) Sillamäe JK Dina (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 15:40 Tartu JK Welco (08) Pärnu JK Vaprus Must (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 16:20 Valga FC Warrior (08) Tartu JK Welco (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 16:20 Pärnu JK Vaprus Must (08) JK FC Valga (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 17:00 Sillamäe JK Dina (08) Pärnu JK Vaprus Must (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 17:00 JK FC Valga (08) Valga FC Warrior (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 17:40 Valga FC Warrior (08) Sillamäe JK Dina (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
12.08 17:40 Tartu JK Welco (08) JK FC Valga (08) Tartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu

 

 

 

 

 

U11-vanuseklass   II vooru 2. turniir                        09.06.2018                                     Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak

         

09.06.2018

 
             
   

1.

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

     
   

2.

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

     
   

3.

Sillamäe JK Dina (08)

     
   

4.

FC Elva Roheline (08)

     
   

5.

Pärnu JK Vaprus Must (08)

     
           

I ring

10.00-10.30

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

I väljak

 

Sillamäe JK Dina (08)

FC Elva Roheline (08)

5-0

 
     
           

II ring

10.40-11.10

Pärnu JK Vaprus Must (08)

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

I väljak

 

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

Sillamäe JK Dina (08)

0-8

 
     
           

III ring

11.20-11.50

FC Elva Roheline (08)

Pärnu JK Vaprus Must (08)

I väljak

 

mäng puudub

mäng puudub

II väljak

 
     
           

IV ring

12.00-12.30

Sillamäe JK Dina (08)

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

0-1

 

FC Elva Roheline (08)

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

II väljak

 
     
           

V ring

12.40-13.10

Sillamäe JK Dina (08)

Pärnu JK Vaprus Must (08)

9-0

 

mäng puudub

mäng puudub

II väljak

 
     
           

VI ring

13.20-13.50

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

FC Elva Roheline (08)

I väljak

 

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

Pärnu JK Vaprus Must (08)

II väljak

 
     

 

26.05.2018   

Vaimastvere arena   

2008  I vooru 2. turniir

     
 

Väljak 1

Väljak 2

11:00

SK Noorus96 - JK Vaprus Kollane

JK Järve 1 - JK Järve 2

11:40

JK Järve 2 - JK Dina 2008    0-10

JK Vaprus Kollane - JK Järve 1

12:20

SK Noorus96 - JK Dina 2008  1-8

JK Järve 2 - JK Vaprus Kollane

13:00

JK Järve 1 - SK Noorus

JK Dina 2008 - JK Vaprus Kollane  13-1

13:40

JK Järve 2 - SK Noorus

JK Jarve 1 - JK Dina 2008  1-2

 

 

U11-B.S

       

Turniiri korraldav võistkond

                       

mängu aeg 2 x 15 min (4 v/k) ja 2 x 12 min (5 v/k)

                               

paus võistkonna 2 mängu vahel 10 min (minimaalselt)

                           
                                   
 

Võistkonnad

     

I voor

     

II voor

     

III voor

     

IV voor

 

U11-B.N

     

1.turniir

     

1.turniir

     

1.turniir

     

1.turniir

1

FC Elva Punane (08)

     

FC Elva Punane (08)

     

FC Elva Punane (08)

     

FC Elva Punane (08)

     

FC Elva Punane (08)

2

FC Elva Roheline (08)

     

FC Elva Roheline (08)

     

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

     

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

     

Tartu JK Tammeka Valge (08)

3

JK FC Valga (08)

     

JK FC Valga (08)

     

Tartu FC Santos II (08)

     

Pärnu JK Vaprus Kollane (08)

     

Sillamäe JK Dina (08)

4

Jõgeva SK Noorus-96 (08)

     

Põlva FC Lootos (08)

     

Valga FC Warrior (08)

     

Pärnu JK Vaprus Sinine (08)

     

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

5

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

     

2.turniir

     

2.turniir

     

2.turniir

     

2.turniir

6

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

     

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

     

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

     

Jõgeva SK Noorus-96 (08)

     

Põlva FC Lootos (08)

7

Põlva FC Lootos (08)

     

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

     

Sillamäe JK Dina (08)

     

FC Elva Roheline (08)

     

Kohtla-Järve JK Järve II (08)

8

Pärnu JK II (08)

     

Jõgeva SK Noorus-96 (08)

     

FC Elva Roheline (08)

     

Raplamaa JK (08)

     

Valga FC Warrior (08)

9

Pärnu JK Vaprus Kollane (08)

     

Sillamäe JK Dina (08)

     

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

     

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

     

FC Elva Roheline (08)

10

Pärnu JK Vaprus Sinine (08)

     

Pärnu JK Vaprus Kollane (08)

     

Pärnu JK Vaprus Must (08)

     

Tartu JK Tammeka Valge (08)

     

Tartu FC Santos III (08)

11

Pärnu JK Vaprus Must (08)

     

3.turniir

     

3.turniir

     

3.turniir

     

3.turniir

12

Raplamaa JK (08)

     

Pärnu JK Vaprus Sinine (08)

     

Pärnu JK Vaprus Kollane (08)

     

JK FC Valga (08)

     

Pärnu JK Vaprus Kollane (08)

13

Tartu FC Santos II (08)

     

Raplamaa JK (08)

     

Põlva FC Lootos (08)

     

Sillamäe JK Dina (08)

     

Tartu JK Welco (08)

14

Tartu FC Santos III (08)

     

Pärnu JK Vaprus Must (08)

     

JK FC Valga (08)

     

Pärnu JK Vaprus Must (08)

     

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

15

Sillamäe JK Dina (08)

     

Tartu FC Santos II (08)

     

Jõgeva SK Noorus-96 (08)

     

Valga FC Warrior (08)

     

Raplamaa JK (08)

16

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

     

Tartu FC Santos III (08)

     

Raplamaa JK (08)

     

Tartu JK Welco (08)

     

Pärnu JK II (08)

17

Tartu JK Tammeka Valge (08)

     

4.turniir

     

4.turniir

     

4.turniir

     

4.turniir

18

Valga FC Warrior (08)

     

Pärnu JK II (08)

     

Tartu FC Santos III (08)

     

Kohtla-Järve JK Järve I (08)

     

Tartu FC Santos II (08)

19

Tartu JK Welco (08)

     

Tartu JK Tammeka Sinine (08)

     

Tartu JK Welco (08)

     

Põlva FC Lootos (08)

     

JK FC Valga (08)

         

Tartu JK Tammeka Valge (08)

     

Tartu JK Tammeka Valge(08)

     

Tartu FC Santos II (08)

     

Jõgeva SK Noorus-96 (08)

         

Valga FC Warrior (08)

     

Pärnu JK Vaprus Sinine (08)

     

Tartu FC Santos III (08)

     

Pärnu JK Vaprus Sinine (08)

         

Tartu JK Welco (08)

     

Pärnu JK II (08)

     

Pärnu JK II (08)

     

Pärnu JK Vaprus Must (08)

                                   
         

Soovituslik toimumisaeg:

     

Soovituslik toimumisaeg:

     

Soovituslik toimumisaeg:

     

Soovituslik toimumisaeg:

         

20. ndl - 20. mai

     

23. ndl - 9. ja 10.  juuni

     

31. ndl - 4. või 5. august

     

34. ndl - 25. või 26. september

         

21. ndl - 26. ja 27. mai

     

24. ndl - 16. ja 17. juuni

     

32. ndl - 11. või 12.august

     

35. ndl - 1. või 2. september

                                   
         

NB!

                       
         

Kuna 19. mai on Klubijalgpalli päev, siis sellel kuupäeval palume turniire mitte korraldada

       

 

Официальные партнеры

Magaziin
sportandme logo
Infootball.me
coop
Noorus
krunk
Futsal eesti
inger
Rimi
laagna
Ulei
Footcom
Baltic liiga
kubokmira
akvafor
Federatia Petrazavodska
EJL
footbal4live
gumnasium
meresuu
Mirel
Dokaball
Avtobus
Yes
kutsekool
24sport
sportaeg.ee
lhvlogo
futboloff
FFMO.by

ИНФОРМАЦИОННЫЕ ПАРТНЕРЫ

Molodoi ee
silvestnik
sekundomer
Piletilevi
inforing
Telegraf
 
 
 
 
 
 

© 2012 Все права защищены  nikolai1000

Создания сайта Sillamäe JK DINA