Eesti U9 meistrivõistlused (2015)

  • Ajakava:

    16.06.24 11:00           Jõgeva SK Noorus-96 (15) - FC Kose (15)                         

    16.06.24 11:00           Sillamäe JK Dina (15) - Paide LM Türi (15)                        

    16.06.24 11:40           FC Kose (15) - Sillamäe JK Dina (15)                                 

    16.06.24 11:40           Tartu FC Helios Punane (15) - Jõgeva SK Noorus-96 (15)                        

    16.06.24 12:20           Sillamäe JK Dina (15) - Tartu FC Helios Punane (15)                                

    16.06.24 12:20           Paide LM Türi (15) - FC Kose (15)                          

    16.06.24 13:00           Tartu FC Helios Punane (15) - Paide LM Türi (15)                         

    16.06.24 13:00           Jõgeva SK Noorus-96 (15) - Sillamäe JK Dina (15)                       

    16.06.24 13:40           Paide LM Türi (15) - Jõgeva SK Noorus-96 (15)                            

    16.06.24 13:40           FC Kose (15) - Tartu FC Helios Punane (15)

  • желтым цветом выделены хозяева

    II voorIII voorIV voor
    1.turniir1.turniir1.turniir
    Võru FC Helios (15)27Maardu LM JK Valged (15)20FC Tallinn (15)
    Tartu JK Tammeka Valge (15)10Jõhvi JK Noova Valge (15)17FC Kose (15)
    Jõhvi JK Noova Valge (15)11Jõhvi JK Noova Sinine (15)18Tallinna FC Flora Valged (15)
    Jõhvi JK Noova Sinine (15)16Raplamaa JK (15)27Maardu LM JK Valged (15)
    2.turniir2.turniir2.turniir
    Tartu FC Helios Punane (15)2Tartu FC Helios Punane (15)10Jõhvi JK Noova Valge (15)
    Jõgeva SK Noorus-96 (15)3Tartu WJK Santos Valge (15)11Jõhvi JK Noova Sinine (15)
    Sillamäe JK Dina (15)19Tallinna FC Ararat Sinine (15)6Jõgeva SK Noorus-96 (15)
    Paide LM Türi (15)21Harju JK Rae (15)28Põhja-Tallinna JK Volta II (15)
    FC Kose (15)26JK Loo II (15)8Põltsamaa SK Motiiv (15)
    3.turniir3.turniir3.turniir
    Tartu WJK Santos Valge (15)18Tallinna FC Flora Valged (15)24Keila JK (15)
    Viljandi JK Tulevik Kollane (15)5Tartu JK Tammeka Valge (15)34FC Kuressaare Sinine (15)
    Raasiku FC Joker (15)7Viljandi JK Tulevik Kollane (15)25Tallinna FC Levadia (15) 
    Raplamaa JK (15)12Sillamäe JK Dina (15)26JK Loo II (15)
    FC Tallinn (15)34FC Kuressaare Sinine (15)30JK Tabasalu Sinivalge (15)
    4.turniir4.turniir4.turniir
    Tartu WJK Santos Must (15)15Paide LM Türi (15)3Tartu WJK Santos Valge (15)
    Põltsamaa SK Motiiv (15)1Võru FC Helios (15)4Tartu WJK Santos Must (15)
    Raasiku FC Joker Aruküla (15)4Tartu WJK Santos Must (15)1Võru FC Helios (15)
    Tallinna FC Flora Valged (15)9Peipsi United Junior (15)9Peipsi United Junior (15)
    Peipsi United Junior (15)32Pärnu JK Vaprus Must (15)12Sillamäe JK Dina (15)
    5.turniir5.turniir5.turniir
    Tallinna FC Ararat Sinine (15)13Raasiku FC Joker (15)16Raplamaa JK (15)
    Harju JK Rae (15)6Jõgeva SK Noorus-96 (15)2Tartu FC Helios Punane (15)
    Tallinna FC Levadia (15) 17FC Kose (15)7Viljandi JK Tulevik Kollane (15)
    JK Tabasalu Valge (15)23JK Tallinna Kalev Sinine (15)33Pärnu JK (15)
    FC Kuressaare Sinine (15)30JK Tabasalu Sinivalge (15)32Pärnu JK Vaprus Must (15)
    6.turniir6.turniir6.turniir
    FCI Tallinn III (15)29JK Tabasalu Valge (15)21Harju JK Rae (15)
    JK Loo II (15)14Raasiku FC Joker Aruküla (15)5Tartu JK Tammeka Valge (15)
    Põhja-Tallinna JK Volta II (15)24Keila JK (15)13Raasiku FC Joker (15)
    JK Tabasalu Sinivalge (15)28Põhja-Tallinna JK Volta II (15)14Raasiku FC Joker Aruküla (15)
    Pärnu JK (15)31Tallinna JK Legion I (15)15Paide LM Türi (15)
    7.turniir7.turniir7.turniir
    JK Tallinna Kalev Sinine (15)33Pärnu JK (15)22FCI Tallinn III (15)
    Keila JK (15)20FC Tallinn (15)19Tallinna FC Ararat Sinine (15)
    Maardu LM JK Valged (15)8Põltsamaa SK Motiiv (15)23JK Tallinna Kalev Sinine (15)
    Pärnu JK Vaprus Must (15)22FCI Tallinn III (15)29JK Tabasalu Valge (15)
    Tallinna JK Legion I (15)25Tallinna FC Levadia (15) 31Tallinna JK Legion I (15)
    II voor – 8./9. juuni ja 15./16. juuniIII voor 17./18. august ja 24./25. augustIV voor – 7./8. sept ja 14./15. sept

AMETLIKUD PARTNERID

Magaziin

Infootball.me
maxima Ulei kutsekool meresuu
Noorus ID kutseharidus EJL
Rimi akvafor sportaeg.ee PAIKSEKE
Futsal eesti lhvlogo

INFOPARTNERID

silvestnik sekundomer EJL Molodoi ee
Jalgpalliklubi "Dina" ametlik veebisait
© 2012 Kõik õigused kaitstud  nikolai1000
Veebilehe loomine Sillamäe JK DINA