Eesti U9 meistrivõistlused (2015)
vanuseklass | U9-B | |||||||
sünniaasta | 2015 | |||||||
Voor | III voor | |||||||
turniir | 6.turniir | |||||||
linn | Sillamäe | |||||||
staadion | Sillamäe kunstmuruväljak | |||||||
staadioni aadress | Kesk 30, 40232 Sillamäe | |||||||
№ | F | algus | - | Lõpp | meeskond 1 | - | meeskond 2 | tulemus |
1 | A | 11:00 | - | 11:20 | Sillamäe JK Dina (15) | - | JK Tallinna Kalev Sinine (15) | |
2 | B | 11:00 | - | 11:20 | FCI Tallinn IV (15) | - | FCI Tallinn II (15) | |
3 | A | 11:35 | - | 11:55 | FCI Tallinn IV (15) | - | JK Tallinna Kalev Sinine (15) | |
4 | B | 11:35 | - | 11:55 | FCI Tallinn II (15) | - | Põhja-Tallinna JK Volta (15) | |
5 | A | 12:10 | - | 12:30 | Sillamäe JK Dina (15) | - | FCI Tallinn IV (15) | |
6 | B | 12:10 | - | 12:30 | Põhja-Tallinna JK Volta (15) | - | JK Tallinna Kalev Sinine (15) | |
7 | A | 12:45 | - | 13:05 | Sillamäe JK Dina (15) | - | FCI Tallinn II (15) | |
8 | B | 12:45 | - | 13:05 | Põhja-Tallinna JK Volta (15) | - | FCI Tallinn IV (15) | |
9 | A | 13:20 | - | 13:40 | Sillamäe JK Dina (15) | - | Põhja-Tallinna JK Volta (15) | |
10 | B | 13:20 | - | 13:40 | JK Tallinna Kalev Sinine (15) | - | FCI Tallinn II (15) |
28. mail Jõhvi JK Noova Sinine poolt korraldatava U9-B I vooru 5. turniiri ajakava. Mängud toimuvad kahel väljakul, Jõhvi Vene Põhikooli jalgpalliväljakul ning mängude algus on kl 11.00. Mängu aeg 2 x 10 min, paus sama võistkonna kahe järjestikuse mängu vahel min 10 minutit.
https://jalgpall.ee/voistlused/465/liigad/calendar?season=2023 - расписание на сайте футбольного союза
Ajakava:
11:00 Rakvere JK Tarvas Kollane (15) - FC Tallinn II (15)
11:00 Jõhvi JK Noova Sinine (15) - FC Tallinn I (15)
11:35 Sillamäe JK Dina (15) - Jõhvi JK Noova Sinine (15)
11:35 FC Tallinn II (15) - Rakvere JK Tarvas Kollane (15)
12:10 FC Tallinn I (15) - FC Tallinn II (15)
12:10 Rakvere JK Tarvas Kollane (15) - Sillamäe JK Dina (15)
12:45 Sillamäe JK Dina (15) - FC Tallinn I (15)
12:45 Jõhvi JK Noova Sinine (15) - Rakvere JK Tarvas Kollane (15)
13:20 FC Tallinn I (15) - Jõhvi JK Noova Sinine (15)
13:20 FC Tallinn II (15) - Sillamäe JK Dina (15)
https://jalgpall.ee/voistlused/noored/u9/466/u9-c-u-e расписание на сайте футбольного союза
желтым цветом выделено где будет проходить турнир
U9-B | I voor | II voor | III voor | IV voor | ||||
mängu aeg 2 x 12 min (4 võistkonnaga turniir), 2 x 10 min (5 võistkonnaga turniir) | 1.turniir | 1.turniir | 1.turniir | 1.turniir | ||||
paus võistkonna 2 mängu vahel 10 min (minimaalselt) | Jõgeva SK Noorus-96 (15) | FC Tallinn III (15) | Keila JK (15) | JK Tallinna Kalev Sinine (15) | ||||
Turniiri korraldav võistkond | Põltsamaa SK Motiiv (15) | Põltsamaa SK Motiiv (15) | FC Tallinn I (15) | Viimsi MRJK Valge (15) | ||||
Võistkonnad | Tartu FC Helios Kollane (15) | Kohila Püsivus (15) | FC Tallinn II (15) | Keila JK (15) | ||||
Sillamäe JK Dina (15) | Tartu JK Tammeka Valge (15) | Raplamaa JK Kollane (15) | Raplamaa JK Kollane (15) | Saue JK Punane (15) | ||||
Jõhvi JK Noova Sinine (15) | 2.turniir | 2.turniir | 2.turniir | 2.turniir | ||||
Rakvere JK Tarvas Kollane (15) | FA Tartu Kalev Must (15) | Põhja-Tallinna JK Volta (15) | FC Tallinn III (15) | FCI Tallinn II (15) | ||||
Jõgeva SK Noorus-96 (15) | FA Tartu Kalev Roheline (15) | FA Tartu Kalev Must (15) | JK FC Valga (15) | FC Tallinn III (15) | ||||
Põltsamaa SK Motiiv (15) | Tartu WJK Santos Must (15) | FA Tartu Kalev Roheline (15) | JK Tabasalu Valge (15) | JK Tabasalu Valge (15) | ||||
Tartu FC Helios Kollane (15) | FC Elva (15) | Tallinna FC Flora Rohevalged (15) | Viljandi JK Tulevik Sinine (15) | Kohila Püsivus (15) | ||||
Tartu JK Tammeka Valge (15) | 3.turniir | 3.turniir | 3.turniir | 3.turniir | ||||
FA Tartu Kalev Must (15) | FC Elva Punane (15) | FC Elva (15) | Nõmme Kalju FC (15) | Tallinna FC Ararat Punasinine (15) | ||||
FA Tartu Kalev Roheline (15) | FC Elva Roheline (15) | FC Elva Punane (15) | FC Elva Punane (15) | FCI Tallinn IV (15) | ||||
Tartu WJK Santos Must (15) | FC Otepää (15) | FC Elva Roheline (15) | FC Elva Roheline (15) | Põhja-Tallinna JK Volta (15) | ||||
FC Elva (15) | JK FC Valga (15) | Viljandi JK Tulevik (15) | Tallinna FC Ararat Punasinine (15) | Raplamaa JK Kollane (15) | ||||
FC Elva Punane (15) | 4.turniir | 4.turniir | 4.turniir | 4.turniir | ||||
FC Elva Roheline (15) | Tallinna FC Flora Rohevalged (15) | FCI Tallinn IV (15) | FA Tartu Kalev Must (15) | Tartu FC Helios Kollane (15) | ||||
FC Otepää (15) | Tallinna FC Ararat Punasinine (15) | Tallinna FC Levadia I (15) | FA Tartu Kalev Roheline (15) | Tartu JK Tammeka Valge (15) | ||||
JK FC Valga (15) | FC Tallinn III (15) | Saue JK Punane (15) | Viljandi JK Tulevik (15) | FC Elva (15) | ||||
Viljandi JK Tulevik (15) | JK Tallinna Kalev Sinine (15) | Sillamäe JK Dina (15) | FC Otepää (15) | JK FC Valga (15) | ||||
Viljandi JK Tulevik Sinine (15) | 5.turniir | 5.turniir | 5.turniir | 5.turniir | ||||
Tallinna FC Flora Rohevalged (15) | Sillamäe JK Dina (15) | Tartu WJK Santos Must (15) | Rakvere JK Tarvas Kollane (15) | FC Elva Punane (15) | ||||
Tallinna FC Ararat Punasinine (15) | Jõhvi JK Noova Sinine (15) | Nõmme Kalju FC (15) | Jõhvi JK Noova Sinine (15) | FC Elva Roheline (15) | ||||
FC Tallinn I (15) | Rakvere JK Tarvas Kollane (15) | FC Otepää (15) | Jõgeva SK Noorus-96 (15) | FA Tartu Kalev Must (15) | ||||
FC Tallinn II (15) | FC Tallinn I (15) | Jõgeva SK Noorus-96 (15) | Põltsamaa SK Motiiv (15) | FA Tartu Kalev Roheline (15) | ||||
FC Tallinn III (15) | FC Tallinn II (15) | Jõhvi JK Noova Sinine (15) | Kohila Püsivus (15) | Jõgeva SK Noorus-96 (15) | ||||
FCI Tallinn IV (15) | 6.turniir | 6.turniir | 6.turniir | 6.turniir | ||||
FCI Tallinn II (15) | FCI Tallinn IV (15) | JK Tallinna Kalev Sinine (15) | Sillamäe JK Dina (15) | JK Loo (15) | ||||
JK Tallinna Kalev Sinine (15) | FCI Tallinn II (15) | Tartu JK Tammeka Valge (15) | Põhja-Tallinna JK Volta (15) | Sillamäe JK Dina (15) | ||||
Tallinna FC Levadia I (15) | Tallinna FC Levadia I (15) | JK FC Valga (15) | FCI Tallinn IV (15) | Rakvere JK Tarvas Kollane (15) | ||||
JK Loo (15) | JK Loo (15) | Viljandi JK Tulevik Sinine (15) | FCI Tallinn II (15) | Nõmme Kalju FC (15) | ||||
Nõmme Kalju FC (15) | Nõmme Kalju FC (15) | Keila JK (15) | JK Tallinna Kalev Sinine (15) | Saku Sporting Must (15) | ||||
Põhja-Tallinna JK Volta (15) | 7.turniir | 7.turniir | 7.turniir | 7.turniir | ||||
Viimsi MRJK Valge (15) | Põhja-Tallinna JK Volta (15) | Saku Sporting Must (15) | Tartu FC Helios Kollane (15) | Põltsamaa SK Motiiv (15) | ||||
JK Tabasalu Valge (15) | Viimsi MRJK Valge (15) | Tallinna FC Ararat Punasinine (15) | Viimsi MRJK Valge (15) | Tartu WJK Santos Must (15) | ||||
Saku Sporting Must (15) | JK Tabasalu Valge (15) | JK Loo (15) | Tallinna FC Levadia I (15) | FC Otepää (15) | ||||
Saue JK Punane (15) | Saku Sporting Must (15) | Viimsi MRJK Valge (15) | FC Elva (15) | Viljandi JK Tulevik (15) | ||||
Keila JK (15) | Saue JK Punane (15) | JK Tabasalu Valge (15) | Saku Sporting Must (15) | Viljandi JK Tulevik Sinine (15) | ||||
Kohila Püsivus (15) | 8.turniir | 8.turniir | 8.turniir | 8.turniir | ||||
Raplamaa JK Kollane (15) | Keila JK (15) | FCI Tallinn II (15) | Tartu JK Tammeka Valge (15) | Tallinna FC Flora Rohevalged (15) | ||||
Kohila Püsivus (15) | Rakvere JK Tarvas Kollane (15) | Saue JK Punane (15) | Jõhvi JK Noova Sinine (15) | |||||
Raplamaa JK Kollane (15) | Tartu FC Helios Kollane (15) | Tartu WJK Santos Must (15) | FC Tallinn I (15) | |||||
Viljandi JK Tulevik (15) | FC Tallinn I (15) | Tallinna FC Flora Rohevalged (15) | FC Tallinn II (15) | |||||
Viljandi JK Tulevik Sinine (15) | FC Tallinn II (15) | JK Loo (15) | Tallinna FC Levadia I (15) | |||||
EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad: | EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad: | EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad: | EJL-i poolt ette nähtud toimumisajad: | |||||
20. ndl - 20./21. mai | 23. ndl - 10./11. juuni | 34. ndl - 26./27. august | 37. ndl - 16./17. september | |||||
21. ndl - 27./28. mai | 24. ndl - 17./18. juuni | 35. ndl - 02./03. september | 38. ndl - 23./24. september |