Jalgpalluri litsents

Jalgpalluri litsents on õigus, mis annab mängijale seadusliku aluse osaleda Eesti jalgpalli meistrivõistlustel ja karikavõistlustel.


Jalgpalluri litsents hakkab kehtima peale litsentsitasu tasumist ja kehtib jooksva kalendriaasta lõpuni Litsents makstakse Eesti Jalgpalli Liidule. Jalgpalluri litsentsi tasu 2023. aasta hooajaks on 2004. aastal ja varem sündinutele 40 eurot, 2005-2015 - 2005 ja noorematele 20 eurot. Jalgpalluri litsentsid on tasuta neile, kes on sündinud 2016. aastal või hiljem. Pärast 1. oktoobrit 2022 omandatud jalgpalluri litsents kehtib 2023. aasta lõpuni. Jalgpalluri litsents hakkab kehtima pärast litsentsitasu tasumist ja kehtib 2023. aasta lõpuni.

Eesti kodanikud ning Eestis elamisõigust ja –luba omavad välismaalased saavad jalgpalluri litsentsi taotleda ERIS-e kaudu, kuhu on võimalik siseneda ID-kaardi, Smart ID või mobiil ID-ga.

1. Logi sisse ERIS süsteemi aadressil www.jalgpall.ee (ID-kaart, mobiil-ID);

2. Vali menüüst - mängija (mängija) - litsentsi taotlamine (petitsioon);

3. Valige ajakirja "Jalka" tellimus ja kinnitage vastavad litsentsinõuded;

4. Allkirjasta avaldus PIN-2 koodiga;

5. Valige soovitud pank ja tasuge vanusele vastav summa.

6.Kinnitus saadetakse meili teel.

Isikutel, kellel puudub ID-kaart, mobiil-ID või Smart-ID on jalgpalluri litsentsi võimalik taotleda esitades Eesti Jalgpalli Liidule paberkandjal litsentsitaotluse, mille blanketi leiate siit, koos mängija isikut tõendava dokumendi (isikutunnistus või pass) koopiaga. Litsentsi eest tasumine toimub sellisel juhul Eesti Jalgpalli Liidu koduleheküljel asuva e-poe kaudu peale litsentsitaotluse esitamist Eesti Jalgpalli Liidule. 

AMETLIKUD PARTNERID

Magaziin

Infootball.me
maxima Ulei kutsekool meresuu
Noorus ID kutseharidus EJL
Rimi akvafor sportaeg.ee PAIKSEKE
Futsal eesti lhvlogo

INFOPARTNERID

silvestnik sekundomer EJL Molodoi ee
Jalgpalliklubi "Dina" ametlik veebisait
© 2012 Kõik õigused kaitstud  nikolai1000
Veebilehe loomine Sillamäe JK DINA