Sillamäe JK DINA U12 võidab kindlalt võõrsilmängu

Eesti noorte meistrivõistluste teises voorus sõitis meie meeskond Sillamäe JK DINA (12) külla Tartusse Santose meeskonnale. Meeskondade eest läksid Kochemba Artjom, Kochemba Kirill, Turets Artjom, Voronin Artemi, Mark Morozov, Daniel Nerovny, Yan Ještokin, Bogdan Kirjuškin, Arseni Karin, Arseni Jakovlev, Daniil Demidenko. Kohtumine algas luurega, proovisime rünnata, vastane üritas rünnata, 8. minutiks said kõik aru ja hakkasid väravaid lööma. 9. minutil lööb esimese värava Arseni Karin, veel kolme minuti pärast suurendab eduseisu Arseni Jakovlev ning veel kahe minuti pärast teeb värava taas Arseni Jakovlev. Viieteistkümnendaks minutiks on seis 3:0. Meeskonnad tegid väravate löömisel väikese pausi ja esimesel poolajal enam skoori ei löönud. Pärast pausi meenutas punavalge auto end taas. Teise poolaja teisel minutil teeb värava taas Arseni Karin, 50. minutil teeb kübaratriki Arseni Jakovlev ning kaks minutit hiljem lööb kuuenda värava Daniil Demidenko. Loomulikult suutsid võõrustajad lõpuks ka prestiiživärava lüüa, kuid see ei mõjutanud mängu lõppu. Võitsime võõrsilmängu skooriga 6-1, millega me õnnitleme. Hästi tehtud!!!