Marta Panova – maletaja mõtteviisiga jalgpallur

Tippspordi halastamatus konkurentsis tuleb atleedil enda kasuks mängu panna kõik oskused ja omadused, kusjuures nende ring pole piiratud konkreetse spordiala trennides omandatuga. Mitmeid asju saab mujalt üle võtta, tõestab maletaja mõtteviisiga jalgpallur Marta Panova.


"Ta on viisakas mängija, kelles on kõvasti paremaks saamise tahet. Ühelt poolt võitluslik ja võitlushimuline, teisalt tagasihoidlik.Marta on väga hea maletaja. Meie abitreener Reivo Vinter on ka pikalt malet mänginud ja nii toimusid nende vahel malevõistlused. Mõlemad matšid võitis Reivo, mille järel saatis Marta mulle foto, kus ta poseerib enda võidetud maleauhindadega. Maletaja mõtteviis lööb välja ka jalgpalliplatsil, sest ta plaanib oma tegevusi alati kaks-kolm-neli käiku ette ega keskendu ainult järgmisele ülesandele."


EM-finaalturniiril ei saa Panova naiskonda aidata, sest taastub raskest põlvevigastusest. Puudu ei jäänud palju, aga esimesi vigastusjärgseid mänguminuteid EM-finaalturniiril saades oleks uue trauma risk liiga suur.


Sündinud: 27.03.2007


Mängud ja väravad toodud seisuga enne koduse EM-finaalturniiri algust. Mängijaid iseloomustas peatreener Aleksandra Ševoldajeva, sõna ütles sekka kehalise ettevalmistuse treener Maria Sootak. 


AMETLIKUD PARTNERID

Magaziin

Infootball.me
maxima Ulei kutsekool meresuu
Noorus ID kutseharidus EJL
Rimi akvafor sportaeg.ee PAIKSEKE
Futsal eesti lhvlogo

INFOPARTNERID

silvestnik sekundomer EJL Molodoi ee
Jalgpalliklubi "Dina" ametlik veebisait
© 2012 Kõik õigused kaitstud  nikolai1000
Veebilehe loomine Sillamäe JK DINA