Sillamäe JK DINA (12) alistab Eesti meistrivõistlustel kindlalt JK Narva Transi (12).

20. mail võõrustas meie meeskond Sillamäe JK DINA (12) kodumängus JK Narva Transi (12) meeskonda. Võistkonda esindasid Pavel Aleksejev, Kochemba Artjom, Kochemba Kirill, Turets Artjom, Mark Morozov, Daniel Nerovny, Bogdan Kirjuškin, Arseni Karin, Arseni Jakovlev, Daniil Demidenko, Zahar Kuznetsov, Ratmir Männi, Danila Volodin, Maksim Voropaev. Ja meie meeskond asus tavapäraselt aktiivselt ründama ja 5. minutil pärast nurgalööki lööb Daniel Nerovny värava, siis 13. minutil ja uuesti pärast nurgalööki tabab Daniel Nerovny uuesti ning 23. minutil ja veel kord pärast nurgalööki. löök Daniel Nerovny lööb värava, esimene poolaeg on lõpusirgel ja kolm väravat lõi Daniel Nerovny ja kõik pärast nurgalööki. Standardid esimesel poolajal meie poolel. Vastane üritas ka rünnata, kuid kaitse mängis hästi. Teisel poolajal seis palju ei muutunud, ründasime rohkem ja teravamalt ning 47. minutil lõi oma järgmise värava Arseni Jakovlev täpse löögiga äärmuslikku nurka. Minut hiljem lõi Daniel Nerovny tugeva löögiga kaugelt lati alt viienda värava ning Daniil Demidenko lõi kohe mängu lõpus. Tulemuseks kindel võit skooriga 6:0. Kolmas mäng ja kolmas võit. Õnnitleme poisid võidu puhul.