Neidude ja poiste 1. mai Eesti meistrivõistluste esituse tulemused

28. aprillil mängisid tüdrukud Borotõnskaja Kristina ja Valeria Nazarova Tallinnas TU17 TALLINNA FC FLORA meeskonna koosseisus TU17 TARTU JK TAMMEKA meeskonnaga ning võitsid kindlalt 8-1 (Borotõnskaja Kristina lõi ühe värava).

 

1. mail mängisid meie tüdrukud  Borotõnskaja Kristina, Nazarova Valeria ning Ksenia ja Anastasia Burkova JÕHVI PHOENIX JA JK NARVA TRANS ÜN (N) koosseisus võõrsil JK TALLINNA KALEV II (N) võistkonna vastu ja võitsid skooriga. 1-2. Kristina Borotõnskaja alustas mängu põhikoosseisus (vahetati 85. minutil), teise poolaja mängis Valeria Nazarova ning 85. minutil astusid vahetusmehena välja Anastasia Burkova ja Ksenia Nazarova. Õnnitleme teid võidu puhul.

 

Ka 1. mail mängisid JÕHVI FC PHOENIX (08) koosseisus poisid Stepan Bolsakov, Artem Brzhizinsky ja Anton Semenov FC HAABERSTI (08) meeskonnaga ja võitsid 1:0. Värava lõi Artem Brzzhizinsky. Õnnitlused!!!

 

2009. aastal sündinud poisid Ivan Nerovny ja Anton Shiltsev mängisid JK NARVA TRANS (09) koosseisus võõrsil VIIMSI MRJK VALGE (09) võistkonna vastu ning saavutasid 4-1 ülekaaluka võidu.

 

2010. aastal sündinud poisid JÕHVI FC PHOENIX (10) koosseisus võõrustasid 1. mail oma väljakul TARTU WJK SANTOS PUNANE (10) meeskonda ning kohtumine lõppes võitlusliku viigiga 2-2. Meeskonda esindasid Mark Mihhailov, Andrey Zaitsev, Matveш Karin ja Leonid Hohlov.

AMETLIKUD PARTNERID

Magaziin

Infootball.me
maxima Ulei kutsekool meresuu
Noorus ID kutseharidus EJL
Rimi akvafor sportaeg.ee PAIKSEKE
Futsal eesti lhvlogo

INFOPARTNERID

silvestnik sekundomer EJL Molodoi ee
Jalgpalliklubi "Dina" ametlik veebisait
© 2012 Kõik õigused kaitstud  nikolai1000
Veebilehe loomine Sillamäe JK DINA