Sillamäe JK DINA 2011 algas võiduga Eesti meistrivõistlustel Levadia Tallinna üle

7. mail alustas Eesti meistrivõistlustel (U12 II alagrupp) Sillamäe JK DINA 2011 võistkond, esimeses mängus võõrustasime Tallinna FC Levadia Roheline (11) meeskonda. Esimene geim ja esimene põnevus, kuigi alustati hästi, surus vastase väravasse, avanes paar võimalust settpallidest, kuid väravat ei löönud. Vastane ei mõelnudki kaitsesse istumisele ning asus ründama ja skoorima. 10. minutil löövad külalised värava, 20. minutil suurendavad nad eduseisu. Ja esimene poolaeg lõppeb ja kaotame 0:2. Pärast vaheaega hakkab puna-valge masin survet kasvatama ja 45. minutil vähendab Arseniy Karin vahe, lüües värava. 51. minutil lõi nurgalöögi järel uskumatult ilusa värava Arseniy Yakovlev - väravavahi joonelt läbilöök. Viigistasime seisu. Kuid 5 minutit enne lõppu viib Arseni Jakovlev meie meeskonna ette ja elasime viimased 5 minutit. Esimene ring ja esimene võit skooriga 3-2 hea meeskonna üle. Hästi tehtud poisid!!! Meeskonnale tulid kaasa elama lapsevanemad ja ka meie tüdrukud tulid meie poisse toetama, mille eest suur tänu kõigile. Oma debüüdi meistriliigas tegid Milan Männi ja Alvin Syber - palju õnne. Hästi mängis meie väravavaht Evan Colu. Ja ülejäänud tüübid tegid hästi, kogusid end teisel poolajal ja saavutasid tahtejõulise võidu. Mängis meeskonna eest Toštšev Aleksei, Nerovny Daniel, Karin Arseni, Ippolitov Matvei, Jakovlev Arseni, Aleksejev Pavel, Demidenko Daniel, Sõber Alvin , Kolu Evan, Kochemba Kirill, Kochemba Artjom, Männi Milan, Gornev Alexander, Kovshura Artjom