Sillamäe JK DINA U11 võidab kindlalt võõrsil Rakvere

21. mail sõitis meie võistkond Sillamäe JK DINA (11) Rakvere linna, kus kohtuti kohaliku meeskonna Rakvere Tarvasega (11). Väravavaht Kolu Evan, kaitsjad: Kochemba Artem ja Kirill, Krivitski David, poolkaitsjad: Gornev Alexander, Ippolitov Matvey, Milan Manni, Karin Arseni, Alekseev Pavel, Kovshura Artem, Demidenko Daniel, ründajad: Alvin Sõber, Jakovlev Arseni.

Alustasime mängu aktiivselt ja ründasime rohkem, kuid vastane suutis mängu seisu viigistada ja kohtumine peeti peamiselt väljaku keskel heitluses. Kuid 20. minutil läks Karin Arseniy üks ühe vastu ja lõi esimese värava. Põhimõtteliselt sellise skooriga esimene poolaeg lõppeski. Teise poolaja alguses saime vabalöögiõiguse mitte kaugel väljaku keskosast ning Aleksander Gornev lähenes enesekindlalt pallile ning lõi tugeva löögiga värava. Ka matš jätkus visa võitlusega, vastasel oli võimalusi, kuid Evan Kolu ei lasknud teda alt, pareeris löögi, kuid viimasel minutil jooksis Arseniy Karin minema ja läks üks ühele ning mängis väravavahi enesekindlalt üle ning lõi kolmanda värava. eesmärk. Punavalge auto võidab võõrsil ülekaaluka 3:0 võidu ja palju õnne. Täname meiega koos reisinud lapsevanemaid toetuse eest. Aitäh kõigile ja tubli!!!