Sillamäe JK DINA (11) alistas Eesti meistrivõistluste kodumängus Tallinna FC Flora Rohelised (11).

Sillamäe JK DINA (11) võõrustas 28. mail Eesti meistrivõistluste kodumängus Tallinna FC Flora Rohelisi (11). Kohtumine algas peamiselt võitlusega väljaku keskel, võimalusi hakkas rohkem tekkima ja külalised, kuid väravat me ei löönud. 18. minutil mängis ründes suurepäraselt Alvin Sõber, kes jooksis palliga ja sooritas täpse löögi keskmiselt distantsilt, lüües värava. Esimesel poolajal oli veel momente, kuid see lõppes seisuga 1:0 meie kasuks. Teisel poolajal oli palju võitlust ja külalistel oli võimalusi, kuid meie väravavaht Evan Kolu päästis meid.Meil oli ka võimalusi, saime skoori teha settpallidest, eriti nurgalöökidest, aga kuskil polnud aega. , kuhugi me lähedalt ei tabanud. Vastane hakkas teisel poolajal aktiivsemalt mängima, kuid meie kaitse sai kenasti hakkama. Tulemusena lõppes kohtumine seisuga 1:0 Sillamäe JK DINA (11) kasuks. Õnnitleme järjekordse Eesti meistrivõistluste võidu puhul. Võistkonna eest mängisid selles mängus Karin Arseni, Ippolitov Matvei, Jakovlev Arseni, Aleksejev Pavel, Demidenko Daniel, Sõber Alvin, Kolu Evan, Kovshura Artjom, Kochemba Kirill, Kochemba Artjom, Männi Milan, Gornev Aleksander, Tostsev Aleksei.