Sillamäe JK DINA (11) võitis Eesti meistrivõistlustel taas võõrsil FC Kose

4. juunil sõitis meie meeskond Sillamäe JK DINA (11) Kosele külla rivaalile FC Kosele (11), et mängida Eesti meistrivõistluste U12 II alagrupis. Mäng oli varakult määratud, seega pidime hommikul kell 7 lahkuma. Aga peaaegu kõik kogunesid ja läksime võõrsil mängu. Kohtumine algas meie rünnakutega, kuid väljak segas (väga ebatasane) ja meie tehnilistele meestele tekitas see raskusi rünnaku viimases etapis. Kuid 24. minutil avab Daniil Demidenko vasaku jala täpse löögiga karistusjoonelt skoori. Läheme vaheajale 1:0 võiduga. Pärast pausi 33. minutil lõi Arseniy Karin värava ja võitsime 2:0. Aga vastane ei kavatse alla anda ja lööb värava ning nüüd on seis juba 2-1 meie kasuks. Kuid 47. minutil teenime karistusala lähedal karistuslöögi ja Daniel Nerovny lööb tugeva löögiga värava. Kuid 5 minutit enne lõppu teeme eksimusi ja lööme värava ning selle tulemusena närviline lõpp, kuid puna-valge auto jäi ellu ja võttis võõrsil 3-2 võidu. Võistkonda esindasid Karin Arseni, Ippolitov Matvei, Aleksejev Pavel, Demidenko Daniel, Sõber Alvin, Kolu Evan, Kovshura Artjom, Kochemba Kirill, Kochemba Artjom, Männi Milan, Gornev Alexander, Tostsev Aleksei, Nerovnõi Daniel.