Sillamäe JK DINA (11) tahtejõuline võit Eesti meistrivõistluste kodumängus

11. juunil võõrustas meie meeskond Sillamäe JK DINA (11) kodumängus JK Kuusalu Kalevit (11). Ja kohtumine algas meie meeskonna rünnakutega, kuid vastane asus teravalt vasturünnakule ja 6. minutil saime värava lüüa. Mäng pidas stsenaariumi, meie ründasime, vastane ootas meie eksimusi ja tegi teravalt vasturünnakuid. Ja taas 16. minutil lõime värava. Lõpptulemusena läheme vaheajale 0-2 kaotusseisus. Pärast vaheaega läks punavalge masin käima ning 38. minutil lõi värava Arseni Jakovlev. Siis oli vastasel üks-üks, kuid väravavaht Evan Cola päästis meid. 43. minutil viigistas seisu Alvin Syber, Daniil Demidenko hea söödu järel viis minutit hiljem tsenderduse Aleksander Gornev ning taas viis Alvin Syber meie meeskonna ette. 50. minutil lõi Arseni Jakovlev neljanda värava ning 57. minutil vormistas Daniil Demidenko kauglöögiga lõppseisuks 5:2 meie kasuks. Tahteline võit seisuga 0-2. Hästi tehtud poisid, mängisid suurepäraselt ja võitsime taas Eesti meistritiitli. Õnnitlused!!! Hästi tehtud!!!V õistkonda esindasid Karin Arseni, Aleksejev Pavel, Demidenko Daniel, Sõber Alvin , Kolu Evan, Kovshura Artjom, Kochemba Kirill, Kochemba Artjom, Männi Milan, Gornev Alexander, Krivitski David