Nädalavahetusel 11-12 juuni poiste ja tüdrukute esinemise tulemused

Tüdrukud Nazarova Valeriya ja Borotynskaja Kristina meeskonnas Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) mängisid 12. juunil Tallinnas meeskonnaga Tallinna FC Flora II (N) ja võitsid raskes heitluses 1-2. Kaks väravat lõi Kristina Borotõnskaja.

Tüdrukud Nazarova Valeria ja Borotõnskaja Kristina TU17 TALLINNA FC FLORA meeskonna koosseisus mängisid 9. juunil Tallinnas kodus TU17 FC ELVA meeskonnaga ja kaotasid raskes heitluses 3-4. Värava lõi 15. minutil Kristina Borotõnskaja.

11. juunil saavutasid Sillamäe JK DINA (11) poisid skooriga 5-2 tahtejõulise võidu, kaotades esimese poolaja järel 0-2.

8. juunil kaotasid meie poisid 2010 JÕHVI FC FÖÖNIKS (10) meeskonnas kodus VILJANDI JK TULEVIK (10) meeskonnale tulemusega 1-2. Meeskonna eest mängisid Andrei Zaitsev, Leonid Khokhlov, Mark Mihhailov, Matvey Karin, Artem Otdelnov.

2008. aasta poisid alistasid JÕHVI FC PHOENIX (08) meeskonna koosseisus võõrsil kindlalt 8-0 TARTU WJK SANTOS (08) meeskonna. Kaks väravat lõi Artem Bržezinsky. Meeskonna eest mängisid Anton Semenov ja Artem Bržezinsky.