Valeria Nazarova ja Kristina Borotõnskaja mängisid BALTI TURNIIR 2022 Eesti koondise koosseisus

5. juulil peeti Leedu linnas Birštonases turniiri BALTI TURNIIR 2022 raames U17 neidude Eesti koondise ja Läti koondise matš, millest võtsid osa meie tüdrukud Nazarova Valeria ja Borotõnskaja Kristina. Valeria Nazarova mängis kohtumises kuni 74 minutit keskkaitsjana ja 74. minutil asendati Kristina Borotõnskaja. Kahjuks jäid tüdrukud mängu lõpus kaotusseisu, lüües väravaid 80. ja 90. minutil ning kaotasid 0:2. Vigastuse tõttu jäi tal mängust eemale ka Eesti koondises mängiv, kuid praegu põlveoperatsioonist taastuv ja koondisesse naasmist ootav Panova Mart. Homme on järgmine kohtumine Leedu koondisega ja soovime tüdrukutele edu