29. septembrist 2. oktoobrini toimunud Eesti meistrivõistluste laste esituse tulemused

29. septembril mängis Kristina Borotõnskaja TU17 TALLINNA FC FLORA meeskonna koosseisus võõrsil TU17 PÄRNU JK VAPRUS meeskonnaga. 16. minutil avas skoori Kristina Borotõnskaja ning kohtumine lõppes 2:1 võiduga TU17 TALLINNA FC FLORA kasuks. Tüdrukute U17 Eliitliiga Esiliigas troonib Kristina 19 mänguga kogutud 33 pallinguga.

29. septembril saavutasid Ksenia Nazarova ja Diana Salamatova TU17 TALLINNA FC LEVADIA meeskonna koosseisus 4:0 võidu TU17 MAARDU LM JK meeskonna vastu. 29. minutil lõi skoori Diana Salamatova ja 83. minutil Ksenia Nazarova. Õnnitleme tüdrukuid võidu puhul.

1. oktoobril kaotasid IDA-VIRUMAA FC ALLIANCE U21 meeskonna koosseisus Aleksandr Pjaterikov ja Grigori Bõstrov võõrsil VÕRU FC HELIOS meeskonnale tulemusega 5-1.

2. oktoobril kaotas IDA-VIRUMAA FC ALLIANCE meeskonna koosseisu kuuluv Aleksandr Pjaterikov võõrsil TALLINNA FC FLORA U21 meeskonnale tulemusega 8-0.

2. oktoobril mängis Ivan Nerovny JK Narva Transi (09) meeskonna koosseisus kodus Tallinna FC Levadia (09) meeskonnaga ja kaotas tasavägises heitluses skooriga 3-4.

2. oktoobril mängisid meie poisid Stepan Bolšakov, Anton Semjonov Jõhvi FC Phoenix (08) meeskonnas võõrsil Saue JK (08) meeskonnaga ja võitsid kindlalt 6-1. Hästi tehtud!!!