Akadeemia "Zenith" - kuidas lapsi koolitada

Zeniti akadeemia – kuidas lapsi treenida.

Zenit akademy

Koostöös Zenit Football Academy ja SJK DINA  korraldati klubitreenerite praktika Nikolai Toštšev ja Konstantin Karina Peterburis. Kaks täispäeva olid meie treenerid Akadeemia baasis, kus vestleti treeneritega, jälgiti igas vanuses laste treeninguid alates 6-aastastest kuni 16-aastasteni. Loomulikult on protsessi enda organiseeritus väga kõrgel tasemel.  Akadeemia baasis on 5 tehisväljakut, üks muruväljak ja kaks kinnist tehisväljakut. Pallid, väravad ja muu jalgpallivarustus – sellega pole probleeme. Akadeemia "Zenith" territoorium on suletud ala ja kõik ei saa osaleda laste koolitustel. Lasterühmad koosnevad 6-12 inimesest ja igas rühmas on kaks treenerit. Treeningu aeg ca 1-1,5 tundi. Kaks korda aastas valitakse akadeemiasse erinevas vanuses lapsi. Ja akadeemiasse kutsutakse kõige lootustandvamad. Igas vanuses on ainult kaks 6-12-liikmelist rühma. Treening ise on väga huvitav ja pallivaldamisele pööratakse palju tähelepanu, eriti nooremas eas. Vaatasime Zeniti Akadeemia 16-aastaste poiste treeningmängu. Võib lihtsalt öelda – poisid on täiesti korras. Kõik endised Zeniidi mängijad või lõpetanud töötavad Akadeemias  SDUSHOR "Muuda".

Vasiljev Dmitri Meie kuraator oli  Meiega kohtunud Vassiljev Dmitri Vladimirovitš andis meile palju aega ja vastas kõigile meie küsimustele, mille eest oleme talle väga tänulikud. Talle kuuluvad ka mõned Venemaa jalgpalli rekordid. 9. juulil 2002 kodumängus & nbsp; Toona kaitsja positsioonil mänginud "Anji" Vassiljev sai hakkama ainulaadse saavutusega - temast sai Venemaa meistrivõistluste ajaloos esimene kübaratriki teinud kaitsja. Pealegi lõi ta kõigest 7 minutiga kolm väravat (75.-82.), mis enne seda Venemaal samuti õnnestuda ei saanud.

 

Reis andis meile palju kasulikke teadmisi jalgpallitalentide ettevalmistamise kohta. Akadeemia baasil kohtusime Zeniti portugallasest jalgpalluri Miguel Dannyga, kes oli laste trennis, kus akadeemias treenivad kaksikud poisid. Soovin veel kord tänada Zeniti Akadeemiat ja isiklikult Dmitri Vladimirovitš Vassiljevit sooja vastuvõtu ja kõiges abistamise eest.

IMAG0051IMAG0052

IMAG0053

AMETLIKUD PARTNERID

Magaziin

Infootball.me
maxima Ulei kutsekool meresuu
Noorus ID kutseharidus EJL
Rimi akvafor sportaeg.ee PAIKSEKE
Futsal eesti lhvlogo

INFOPARTNERID

silvestnik sekundomer EJL Molodoi ee
Jalgpalliklubi "Dina" ametlik veebisait
© 2012 Kõik õigused kaitstud  nikolai1000
Veebilehe loomine Sillamäe JK DINA