Uudised

Sõprusmäng lastele 2015-17 12. novembril Sinimäel
Võistkond 2015-17 osales täna, 12. novembril Sinimäel sõprusmängus. Mängus on palju poisse ja tüdrukuid. Mängisime kaks poolaega 25 minutit.
Meie klubis on kolm uut Eesti jalgpallimeistrit ja Eesti meistrivõistluste parim väravakütt.
Naiste jalgpalli Eesti meistrivõistlused Eliitliigas U17 (Tüdrukute U17 Eliitliiga Esiliiga) on lõppenud ning Eesti meistriks tulid Kristina Borotõnskaja, Nazarova Valeria, Panova Marta
Sõprusmängud Sinimäel 29. oktoobril
Täna, 29. oktoobril läksid esmalt sõprusmänge mängima nooremad 2016. aastal sündinud poisid Ust-Narva poiste vastu.
detsembril toimub jalgpallihallis laste jõuluturniir
17.-18.detsember toimub jalgpallihallis laste jõuluturniir jalgpallis
29. septembrist 2. oktoobrini toimunud Eesti meistrivõistluste laste esituse tulemused
29. septembril saavutasid Ksenia Nazarova ja Diana Salamatova TU17 TALLINNA FC LEVADIA meeskonna koosseisus
Sillamäe JK DINA koduväljakul kaotas huvitavas kohtumises
Täna, 1. oktoobril mängis meie meeskond Sillamäe JK DINA (11) Eesti meistrivõistluste finaalringi kodumängus meeskonnaga Rae Spordikool (11). Kohtumine kujunes põnevaks ja väravaterohkeks
24.-25.septembri lasteetenduste tulemused
24. september Aleksandr Pjaterikov mängis IDA-VIRUMAA FC ALLIANCE U21.2 meeskonnas 4. september koondises meie poisid Artjom Bržezinskiy, Anton Semjonov, Stepan Bolšakov
Sillamäe JK DINA (11) järjekordne tahtejõuline võit Kuusalu teel
25. septembril sõitis meie meeskond Sillamäe JK DINA (11) varahommikul Eesti meistrivõistluste järjekordsele väljasõidule Kuusalus võistkonnale JK Kuusalu Kalev (11). Lahkusime varakult, kuna mäng oli kell 10.00
Tüdrukud Kristina Borotõnskaja ja Valeria Nazarova võitsid  Eesti meistrivõistluste liidrivõidu.
22. septembril toimus tüdrukute TÜDRUKUTE U17 ELIITLIIGA ESILIIGA võtmemäng võistkondade TU17 FC ELVA ja TU17 TALLINNA FC FLORA vahel, kuhu kuuluvad meie tüdrukud
Sillamäe JK DINA 2014 võidab Eesti meistrivõistluste viimases voorus kõik neli mängu
24. septembril mängis Rakveres võõrsil järgmise ringi meie meeskond Sillamäe JK DINA 2014. Esimeses mängus kohtuti Saku Sporting Must (14) meeskonnaga ja võideti kindlalt skooriga 5-1. Kaks väravat lõi
20. septembril toimus Sillamäe linna spordikompleksis lasteaedade spordifestival
20. septembril toimus Sillamäe linna spordikompleksis lasteaedade spordifestival. Tähistamisest võtsid osa kõik meie linna lasteaiad (Sillamäe Lasteaed Jaaniussike, Sillamäe Lasteaed Päikseke, Sillamäe Lasteaed Pääsupesa, Sillamäe Lasteaed Rukkilill)
Sillamäe JK DINA (13) pidas Eesti meistrivõistluste võõrsilmänge Kohtla - Järvel
18. septembril käis Sillamäe JK DINA (13) meeskond Kohtla-Järvel Eesti meistrivõistluste mänge mängimas. Esimeses mängus kohtusime võistkonnaga Kohila Püsivus (13) ja võitsime kindlalt
Sillamäe JK DINA (11) võidab kindlalt FC Kose kodumängu
Sillamäe JK DINA (11) meeskond võõrustas 17. septembril Eesti meistrivõistluste raames koduväljakul FC Kose (11) meeskonda. Ja ta asus ründama ilma külaliste väravaid löömata. Ja juba 7. minutil
Aleksandr Pjaterikov ja Grigori Bõstrov - Eesti meistrid klassis U19 Eliitliiga Esiliiga
U-19 Ida-Virumaa FC Alliance meeskonna koosseisus on uued Eesti meistrid U19 klassis Eliitliiga Esiliiga - Aleksandr Pjaterikov ja Grigori Bõstrov - Eesti Meistrid U19 klassis Eliitliiga Esiliiga
10.-13.SEPTEMBRIL NÄDALAVAHETUSEL EESTI MEISTRIVÕISTLUSEL KLUBI LASTE ESINEMISE TULEMUSED.
13. septembril alistas Aleksandr Pjaterikov U-19 IDA-VIRUMAA FC ALLIANCE meeskonna koosseisus U-19 FC NÕMME UNITED meeskonna skooriga 6-1.
KLUBI LASTE ESINEMISE TULEMUSED NÄDALAVAHETUSEL 1.-4.SEPTEMBRIL EESTI MEISTRIVÕISTLUSTEL.
Valeria Nazarova 30. augustist 5. septembrini viibis Eesti koondise koosseisus treeninglaagris ja osales 3. septembril sõprusmängus NAISED U17 Eesti- NAISED U17 Poola.
Sillamäe JK DINA (11) võtab tahtejõulise võidu Tarvas Rakvere meeskonna üle
3. septembril võõrustas meie meeskond Sillamäe JK DINA 2011 koduväljakul Rakvere JK Tarvast (11) ja kohtumine ei alanud hästi. Vastasmeeskond ei kavatsenud kaotada ja ründas palju ning 10. minutil saime värava lüüa
Sillamäe lapsed mängivad ja treenivad uuel tehisväljakul!!!
Pole saladus, et meie tehisväljak, kus mängivad meie lapsed, on ammu ajale jalgu jäänud ning linnavalitsuse, DINA Jalgpalliklubi, Eesti Jalgpalli Liidu toel sündis otsus tehisväljaku katte muutmiseks. Tööd peaksid algama juba 2022. aasta septembris ja lõppema samal aastal
Nädalavahetusel 27.-29.augustil toimunud Eesti meistrivõistluste klubi laste esituse tulemused.
Meie tüdrukud ja poisid mängisid sel nädalal Eesti meistrivõistlustel erinevates võistkondades.
Sillamäe JK DINA 15 - Narvas toimunud turniiri võitjad
Meie võistkond Sillamäe JK DINA (15) osales 28. augustil Narvas turniiril Kinder Ball-2 2022. Esimeses mängus kohtuti Narva Trans NH meeskonnaga
Sillamäe JK DINA 2011 alistab võõrsil kindlalt JK Narva Transi (11).
28. augustil sõitis meie meeskond Sillamäe JK DINA 2011 Eesti meistrivõistluste raames külla Narva linna, et külastada meeskonda JK Narva Trans (11). Naabritevahelised derbid on alati huvitavad ja see matš polnud erand
Sillamäe JK DINA 2011 võitis sõprusmängu Ida-Virumaa FC Alliance (2011)
25. augustil osales meie meeskond Sillamäe JK DINA 2011 sõprusmängus meeskonnaga Ida-Virumaa FC Alliance (2011)
JK DINA laste esituse tulemused Eesti meistrivõistlustel erinevatel vanustel 18.- 21. augustini.
2008. aastal sündinud poisid Stepan Bolšakov ja Anton Semjonov osalesid kodumängus . Poiste Sillamäe JK DINA 2011 mängis 21. augustil võõrsil Tallinna FC Levadia Roheline (11)
Sillamäe JK DINA 2011 kaotas 21. augustil võõrsil tasavägises heitluses
21. augustil alustas Sillamäe JK DINA 2011 meeskond Eesti meistrivõistluste teise poolaja mängimist võõrsilmänguga Tallinnas Tallinna FC Levadia Roheline (11) meeskonnaga.