Võitlusviik Sillamäe JK DINA (11) U12.II grupi liidrite seas

19. juulil meie meeskond Sillamäe JK DINA (11) koosseisus Karin Arseni, Ippolitov Matvei, Aleksejev Pavel, Sõber Alvin , Tostsev Aleksei, Kovshura Artjom, Kochemba Kirill, Kochemba Artjom, Männi Milan, Gornev Alexander, Nerovny Daniel, Krivitski David, Jakovlev Arseni .läks sõitma Tallinna Rae Spordikooli (11) vastu mängima. Kohtumine tõotas tulla tuline, sest kohtusid U12.II grupi liidrid. Ja nii juhtuski, vastane lõi kohtumise alguses esimesena skoori, kuid esimese poolaja lõpus söötis Karina Arseniy mööda äärt ja lõi terava nurga alt, väravavaht lööb tagasi, kuid Yakovlev Arseniy suudab värava lõpetada. pall kiiremini kui keegi teine. Teine poolaeg algab meie rünnakutega ja ühes neist lööb Jakovlev Arseniy teise värava. Punavalget autot ei saa peatada, läheme 2-1 ette, kaotades 0-1. Kuid vastane ei mõelnud alla anda ja suutis lõpuks tagasi võita. Tulemuseks väga huvitav matš ja võitluslik viik skooriga 2-2. Hästi tehtud poisid!!