Tüdrukud Kristina Borotõnskaja ja Valeria Nazarova võitsid Eesti meistrivõistluste liidrivõidu.

22. septembril toimus tüdrukute TÜDRUKUTE U17 ELIITLIIGA ESILIIGA võtmemäng võistkondade TU17 FC ELVA ja TU17 TALLINNA FC FLORA vahel, kuhu kuuluvad meie tüdrukud Kristina Borotõnskaja ja Valeria Nazarova ning Marta Panova (kahjuks oli Marta vigastus ja saigi). mängus ei osale). TU17 Eliitliigas saavutasid võistkonnad 1. ja 2. koha. Matš kujunes võitluslikuks ja huvitavaks. 9. minutil läks TU17 TALLINNA FC FLORA juhtima, kuid 21. minutil suutsid võõrustajad tagasi põrgatada. Vaheajale mindi seisuga 1-1. Peamised sündmused arenesid teisel poolajal. 60. minutil sööstis Kristina Borotõnskaja karistusalasse, lõi vastase ja lõi palli vasaku jala löögiga täpselt üheksa sekka. Kuid vastane ei mõelnudki alla anda ja viigistas 66. minutil nurgalöögist. Kohtumine lõppes viigiga, kuid 88. minutil skoori taas Kristina Borotõnskaja. Vastane tormas tagasi lööma, kuid ei suutnud, Valeria Nazarova mängis kaitses hästi ja päris mängu lõpus ei lubanud vigastuse hinnaga vastasel viigistada. Soovime Valeriale kiiret paranemist ja ootame teda jalgpalliväljakul. Ja minut Kristina Borotõnskaja pärast 18 meistrivõistluste mängu TÜDRUKUTES U17 ELIITLIIGA ESILIIGA on meistrivõistluste resultatiivseim 32 väravaga. Õnnitlused tüdrukud. Hästi tehtud!!!