Sillamäe JK DINA (11) järjekordne tahtejõuline võit Kuusalu teel

25. septembril sõitis meie meeskond Sillamäe JK DINA (11) varahommikul Eesti meistrivõistluste järjekordsele väljasõidule Kuusalus võistkonnale JK Kuusalu Kalev (11). Lahkusime varakult, kuna mäng oli kell 10.00. Sai terveks ja hakkas mängima. Matš oli meie jaoks alguses õnnetu, kaotasime 0:2, ilmselt mõjutas varane tõus. Siis aga ärkas punavalge auto ja hakkas skoori lööma. 24. minutil vähendas Daniil Demidenko vahet ja pausile mindi seisul 1-2. Pärast vaheaega hakkas meeskond hoogu suurendama ja väravaid ei tulnud kaua oodata. 33. minutil viigistas Arseni Karin seisu. 43. minutil viib Daniil Demidenko meie meeskonna ette. Ja 47. minutil suurendab Kovshura Artjom meie eduseisu. Vastane võidab kaks palli tagasi ja seis on juba 4-3 meie kasuks. Kuid 52. minutil suurendab Arseni Jakovlev taas eduseisu, lüües värava. Aga lõpuks vähendab vastane vahet. Lõpp on närviline võitluses meie väravas, kuid poisid said hästi hakkama, jäid ellu ja võitsid skooriga 5-4, kaotades kohtumise ajal 0-2. Puna-valge auto tahtejõuline võit ja tublid poisid!!! Palju õnne võidu puhul!!! Võistkonda esindasid Alekseev Pavel, Demidenko Daniil, Jakovlev Arseni, Karin Arseni, Sõber Alvin , Tostsev Aleksei, Kochemba Artjom, Kochemba Kirill, Ippolitov Matvei, Nerovny Daniel, Kovshura Artem, Kolu Evan